شیفت ایثار در زنجان؛

کارخانه‌های استان زنجان توسط کارگران بسیجی ضدعفونی می‌شود

کارخانه‌های استان زنجان توسط کارگران بسیجی ضدعفونی می‌شود

به گزارش سراج24، یحیی احمدی اظهار داشت: طرح بزرگ "شیف ایثار" به شکل کشوری امروز در همه کارخانه‌های کشور و از جمله استان زنجان برگزار می‌‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح کارگران بسیجی در ساعات غیر از وقت اداری به صورت خودجوش کل محل کار خود را ضدعفونی و گندزدایی می‌کنند، تصریح کرد: امروز سه‌شنبه ساعت 10:30 این طرح به شکل کشوری در تمام کارخانه‌های کشور آغاز می‌شود و در استان زنجان هم این طرح در کارخانه‌هایی که پایگاه بسیج کارگری دارند انجام می‌گیرد.

رئیس بسیج کارگری استان زنجان در ادامه گریزی به کمک‌های مومنانه زد و افزود: بسیج کارگری در مرحله نخست چند هزار بسته ارزاق در بین نیازمندان توزیع کرد و قرار است منابع مرحله دوم از طریق شیفت ایثار که کارگران در این شیفت به شکل اضافه‌کار در کارخانه حضور دارند، تامین شود و چند هزار بسته ارزاق دیگر در آینده نزدیک در بین نیازمندان توزیع شود.

وی در پایان با اشاره به طرح  "دست یاری‌گر" افزود: این طرح شامل کارفرمایان می‌شود و در این طرح این قشر چه از منابع ادارای و چه از دارایی‌های شخصی به طرح بزرگ کمک مومنانه کمک می‌کنند و در آینده نزدیک این طرح نیز اجرایی خواهد شد.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: تمام اقشار بسیج و از جمله بسیج کارگری پس از شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار دارند و خدمات ارزنده‌ای را ارائه کرده‌اند و تا زمانی که این ویروس وجود داشته باشد بسیج در خط مقدم آن حضور دارد.

اخبار مرتبط

دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد

هیأت‌های مذهبی از فرصت اربعین برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم استفاده کنند

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha