توزیع ۲ هزار عدد غذای گرم بین نیازمندان بیرجند

توزیع ۲ هزار عدد غذای گرم بین نیازمندان بیرجند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه و شیوع ویروس کرونا و در راستای حمایت از خانواده‌های آسیب‌پذیر و کم‌درآمد مخصوصاً در دهه ولایت و امامت گفت: گروه جهادی قاسم بن الحسن(ع) مدرسه علمیه امام مجتبی(ع) بیرجند با تأسی از حضرت امیر المؤمنین امام علی (ع) در روزهای اوج کرونا، درزمینهٔ ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و توزیع بسته‌های غذایی فعالیت داشت.

حجت‌الاسلام لطفی افزود: گروه جهادی قاسم بن الحسن(ع) متشکل از ۳۵ نفر از طلاب، روحانیون، اساتید، مدیران و کارکنان مدرسه علمیه امام مجتبی (ع) بیرجند هستند و این گروه تاکنون برای خدمت‌رسانی به محرومان اردوهای جهادی مختلفی برگزار کردند.

وی ادامه داد: این گروه جهادی در روزهای اوج کرونا، درزمینهٔ ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و توزیع بسته‌های غذایی فعالیت داشت همچنین جمع‌آوری کمک ۱۴ میلیارد ریالی و توزیع آن بین آسیب دیدگان از کرونا را ازدیگر اقدامات گروه جهادی قاسم بن الحسن (ع) به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام لطفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند خاطرنشان کرد: این گروه جهادی با حضور در بیمارستان و کمک به بخش درمان و همچنین حضور در آرامستان‌ها و کمک به غسل و دفن اموات کرونایی نیز فعالیت دارد.

اخبار مرتبط

نذر ۶ میلیون غذا ی گرم به نیت شهید «قاسم سلیمانی»

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

توزیع بیش از ۱۶ هزار بسته غذایی و کمک‌های نقدی در بروجرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha