فعالیت جهادی طلاب در مقابله با کرونا کتاب می‌شود

فعالیت جهادی طلاب در مقابله با کرونا کتاب می‌شود

به گزارش  سراج24، هنگامه سید تقیا مدیر محتوایی نشر هاجر در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قم اظهار داشت: کتاب «ویروس تاجدار» یک رمان با موضوع خاطرات جهادی طلاب است که بر اساس فعالیت‌های شبانه روزی آن‌ها در ایام کرونا تدوین شده است.

مدیر محتوایی «نشر هاجر» با اشاره به فراخوان اردیبهشت ۹۹ از طلاب برای ارسال خاطراتشان از فعالیت‌های جهادی دوران کرونا گفت: پس از اعلام فراخوان، ۱۶۴ خاطره از فعالیت‌های جهادی طلاب ارسال شد که علاوه بر برگزاری مسابقه، خاطرات برگزیده به حسن شیردل نویسنده کشوری و از نویسندگان برتر دفاع مقدس سپرده شد تا بر اساس این خاطرات رمانی بنویسند که این رمان تحت عنوان «ویروس تاجدار» به زودی منتشر و روانه بازار خواهد شد.

وی افزود: در کتاب «بیست منهای یک»، یک سوم خاطراتی که قابلیت چاپ و نثر مناسبی داشتند، جمع آوری شده و در این کتاب به چاپ خواهند رسید.

سید تقیا با بیان اینکه این دو کتاب در کمتر از یک ماه آینده به چاپ می‌رسند، افزود: تألیف این دوکتاب به پایان رسیده و پس از دریافت مجوزهای قانونی به چاپ می‌رسند.

وی در خصوص اهداف چاپ این دو کتاب با موضوع کرونا تصریح کرد: هدف از چاپ این کتب، تحقق امر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر به تصویر کشیدن فعالیت جهادی طلاب و همچنین دیده شدن این فعالیت‌ها بود که با ایثارگری و فداکاری در دوران کرونا الگوسازی کردند.

اخبار مرتبط

دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد

هیأت‌های مذهبی از فرصت اربعین برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم استفاده کنند

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha