تعامل برای مبارزه با مفاسد اقتصادی در غربی‌ترین نقطه هرمزگان

تعامل برای مبارزه با مفاسد اقتصادی در غربی‌ترین نقطه هرمزگان

به گزارش سراج24، تعدادی از فعالان جهادی شهرستان پارسیان و اعضای گروه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان دیدار کردند.

در این دیدار پیرامون مسائل و اهداف قرارگاه سخنانی مطرح شد و تفاهم‌نامه‌ای نیز برای بهره‌گیری از ظرفیت گروه‌های جهادی و توان مردمی مابین گروه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پارسیان و قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان امضا شد.

طی این تفاهم‌نامه که یکی از اهداف آن حفظ و تقویت ارتباط قرارگاه استانی با مناطق دور از مرکز استان است، گروه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با توجه به پایگاه مردمی که در شهرستان پارسیان دارد بایستی در راستای مطالبه‌گری و امیدبخشی از راه مبارزه با مفاسد اقتصادی گام بردارد.

محمدرضا وجدان‌حقیقی دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان در این دیدار بر لزوم شناسایی و برطرف کردن گلوگاه‌های فساد در مناطق تاکید کرد.

وی خاطرنشان ساخت: فعال کردن انگیزه‌های مردمی برای مبارزه با فساد می‌تواند در این مسیر بسیار کارگشا باشد.

تفاهم همکاری مشترک بین قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان و گروه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به امضای محمدرضا وجدان‌حقیقی دبیر قرارگاه و غلامحسین رحیمی سرپرست گروه جهادی به امضا رسید.

اخبار مرتبط

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

هزینه ها و شهریه ها نا برابر در مراکز غیردولتی نگهداری معلولین

0 نظر

ارسال نظر

capcha