عملکرد بالا گروه های جهادی کاشمردر مقابله با ویروس کرونا

عملکرد بالا گروه های جهادی کاشمردر مقابله با ویروس کرونا

به گزارش سراج24،میثم خزاعی، عملکرد گروه های جهادی را پررنگ دانست و گفت: نیروهای جهادی و انقلابی ،انصافا در بحث ضدعفونی سطح شهر و تقسیم موادغذایی در ایام ماه رمضان بسیار عالی بودند و خداروشکر در بحث دوخت ماسک تمام قد ایستاده اند.

میثم خزاعی نقش مردم و مسئولین در مهار کرونا را یکسان دانست و گفت: هرچقدر که بتوانیم مردم را نسبت به بحث کرونا و مباحث دیگر شهر آگاه کنیم، قطعاموفق تر خواهیم بود. همان قدر که به قوی بودن مدیران معتقد هستم، آموزش و فرهنگ سازی شهروندان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی افزود: با توجه به اینکه می دانیم درمان یک بیمار کرونایی‌ حداقل ۱۰تا۱۵ میلیون تومان برای دولت هزینه دارد ودر مقابل می شود با یک ماسک زدن ساده، شستن دست ها و رعایت فاصله اجتماعی از متحمل شدن هزینه هنگفت درمان کرونا جلوگیری کرد، از مسئولین خواهشمندم که با گروه های جهادی همکاری و آنها را حمایت کنند.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر در پایان از همه مردم و همشهریان خواست که کرونا را جدی بگیرند، رفت و آمدها را کمتر و تا حد امکان در خانه بمانند و برای حفظ جان خود، دیگران و مدافعان سلامت، دستورهای ستاد مبارزه با کرونا را رعایت کنند تا با همکاری و همیاری همه مردم و مسئولین این ویروس را شکست داده و به سلامت این دوران سپری شود.

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha