یکی از رمزهای مقاومت و پایداری نظام، تکیه بر گروه های جهادی و مردمی است

یکی از رمزهای مقاومت و پایداری نظام، تکیه بر گروه های جهادی و مردمی است

به گزارش سراج24، آیت الله «سید نصیر حسینی» ظهر روز (۸ مرداد ماه) در نشست با گروه های جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تمجید از فعالیت آنها در عرصه های مختلف، اظهار کرد: انسان اگر کاری را حتی در تاریک ترین نقطه تاریخ برای رضای خدا انجام دهد، اثرگذاری لازم را خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اطلاع رسانی فعالیت های انجام گرفته گروه های جهادی برای مردم، گفت: باید نعمت های خداوند را بازگو کرد تا مردم بدانند که این افراد با خلوص نیت تلاش می کنند.

وی کار گروه های جهادی را برای انقلاب و نظام اسلامی ارزشمند دانست و اضافه کرد: ما در نظامی ولایی زندگی می کنیم که خون های بسیاری برای شکل گیری آن به زمین ریخته شد.

آیت الله حسینی یادآور شد: در کنار این نظام جبهه ای متشکل از نیروهای مقاومت شکل گرفته که در برابر آن جبهه کفر و استکبار صف آرایی می کند.

امام جمعه یاسوج ادامه داد: با توجه به رویایی جبهه استکبار با نظام اسلامی و جبهه مقاومت، انقلاب ما احتیاج به مقاومت و روحیه و کار جهادی دارد.

وی تصریح کرد: سیاست اسلام و تشیع این است که اگر مسلمان یا مظلومی در یک نقطه از عالم مورد ظلم و ستم قرار گرفت، نمی توانیم ساکت بنشینیم که این موضوع برگرفته از فرهنگ و باور دینی و اسلامی ما است.

آیت الله حسینی اظهار کرد: اگر گروه های مقاومت بیرون از کشور در درون حمایت نشوند، گروه های جهادی در داخل فعالیت نداشته باشند ما از درون ضعیف خواهیم شد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: یکی از رمزهای مقاومت و پایداری نظام، تکیه بر گروه های جهادی و مردمی است.

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را مقدس دانست و گفت: کشور ما نقطه مرکزی فرماندهی و ام القرای جهان اسلام است.

آیت الله حسینی در ادامه، بحث خوداشتغالی ایجاد شده توسط گروه های جهادی را ستود و گفت: توجه به مشاغل خانگی نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

امام جمعه یاسوج ضمن تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ کار و تلاش در جامعه، گفت: زیباسازی روستاها و مناطق نیز باید در دستور کار گروه های جهادی باشد.

گزوه جهادی

«ناصر صالحی» هم در این دیدار، گفت: روز ۱۰ مرداد سال ۹۸ دیدار تعدادی از گروه های جهادی با رهبر انقلاب صورت گرفت.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دیدار با رهبر معظم انقلاب نقطه عطفی در ورود گروه های جهادی بود، اظهار کرد: گروه های جهادی در راستای رونق و جهش تولید گام برمی دارند.

وی با بیان اینکه حدود ۶۶۵ گروه های جهادی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که در حال کیفی سازی، تخصصی سازی این گروه ها هستیم، اضافه کرد: گروه های جهادی در بحث آموزش مقوله های فرهنگی و عمرانی ورود کردند و امروز در بحث توزیع و تولید بسته های معیشتی و آموزش های تخصصی در مرحله نخست و در مرحله دوم  معرفی به بسیج سازندگی و دریافت وام به آنها را دنبال می کنیم.

صالحی گفت: در سال جاری حدود یک میلیارد تومان خریداری لوله جهت آب رسانی به مناطق محروم روستایی انجام گرفته که به وسیله گروه های جهادی این کار انجام می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه کمک های مومنانه و تولید ماسک حدود ۵۷۰ هزار ماسک تولید شد.

وی با بیان اینکه در عرصه رفع آلودگی از مناطق استان حدود ۲ هزار نفر فعال بودند، گفت: در سال جاری بحث کیفی سازی گروه های جهادی، و افزایش گروه های جهادی به ۸۰۰ گروه را در برنامه داریم.

اخبار مرتبط

ثبت هویت گروه های جهادی

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

0 نظر

ارسال نظر

capcha