راه‌اندازی گروه جهادی ورزشکاران خراسان شمالی به نام شهید محمدعلی صفا

 راه‌اندازی گروه جهادی ورزشکاران خراسان شمالی به نام شهید محمدعلی صفا

به گزارش سراج24، مسئول بسیج ورزشکاران خراسان شمالی با اشاره به اقدامات اخیر انجام‌شده از سوی ورزشکاران بسیجی خراسان شمالی در راستای مقابله با شیوع کرونا و کمک به اقشار مختلف جامعه اظهار کرد: بسیج ورزشکاران خراسان شمالی با حمایت گروه‌های مختلف ورزشی از رشته‌های متفاوت، اقدام به راه‌اندازی گروه جهادی کرده که اخیراً نام شهید محمدعلی صفا نام‌گذاری شده است.

وی افزود: با توجه به شیوع موج دوم بیماری کرونا در جامعه برای کمک به افراد نیازمند در راستای بسته‌های معیشتی تاکنون بالغ‌بر ۱۶۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته بالغ‌بر ۲۵۰ هزار تومان تهیه و در میان خانوارهای مورد شناسایی توزیع‌شده است.

 

مسئول بسیج ورزشکاران خراسان شمالی همچنین از همکاری با خبرگزاری فارس در راستای پویش «من ماسک می‌زنم» خبر داد و گفت: این پویش با همکاری خبرگزاری فارس در خراسان شمالی اجرا شد که ورزشکاران صاحب‌عنوان، قهرمان و مدال‌آور ملی و بین‌المللی خراسان شمالی که صاحب پیراهن تیم ملی در رشته‌های مختلف هستند، تمام اقشار را طی ویدیویی به استفاده از ماسک ترغیب کردند.

وی همچنین ادامه داد: در راستای کمک به استفاده همگانی از ماسک برای مقابله با شیوع کرونا بالغ‌بر ۳ هزار ماسک در کارگاه‌های بسیج و همچنین ماسک‌های بهداشتی تدارک و آماده‌سازی شده که به‌زودی در میان بخشی از افراد نیازمند توزیع می‌شود.

اسماعیل‌زاده راه‌اندازی پویش اهدای خون توسط ورزشکاران را ازجمله دیگر اقدامات انجام‌شده در ایام شیوع کرونا برشمرد و گفت: ورزشکاران ازجمله اقشار توانمند ازنظر توانایی جسمی هستند که می‌توانند با اهدای خون به سایر افراد، نیاز جامعه را تا حدودی در این عرصه رفع کنند که دراین‌باره نیز تاکنون ۷۶ نفر از ورزشکاران خراسان شمالی در رشته‌ها و شهرهای مختلف با حضور در پایگاه‌های انتقال خون سراسر استان اقدام به این عمل خداپسندانه کرده‌اند.

وی در انتها با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط آحاد مردم تصریح کرد: ورزشکاران همپای سایر اقشار به یاد آسیب دیدگان از شیوع بیماری کرونا هستند و تا جایی که ممکن باشد کمک‌های خود را از این اقشار جامعه دریغ نمی‌کنند

اخبار مرتبط

شروع تزریق یک میلیون دُز واکسن کرونا از امروز

تکذیب اطلاعیه لزوم تعطیلی ۲هفته‌ای کشور

پنجمین محموله واکسن روسی کرونا وارد کشور شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha