مطالبه گری دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی

مطالبه گری دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش سراج24 ، حجت‌الاسلام هادی پروین، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین در دیدار با دانشجویان فعال و تأثیرگذار شهرستان، با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر ایجاد روحیه مطالبه‌گری جوانان اظهار داشت: انتقاد و مطالبه حق به‌منزله توهین به مسئول و یا افراد نیست؛ بلکه یک امر طبیعی برای احقاق حقوق مظلومان است.

وی بابیان اینکه روحیه حق‌طلبی و مطالبه گری دانشجویان آینده کشور را تضمین می‌کند، خاطرنشان کرد: بی‌شک دانشجویان عامل مؤثر رشد و بالندگی جامعه بوده و حضور پررنگ آنان در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی؛ با همان روحیه حق‌طلبی، پرسشگری و دانش‌اندوزی می‌تواند آینده توأم با موفقیت کشور را تضمین کند.

حجت‌الاسلام پروین تصریح کرد: جوانان حق‌طلب برای ارائه بهتر خدمات و احیاء حق‌طلبی، لازم است از مشورت با بزرگان غافل نشوند و لازم است از رفتارهای هیجانی و لحظه‌ای دوری کنند و با تأمل و تفکر در مسائل سیاسی، گام‌های مؤثری برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بردارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسفراین با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال جهش تولید، گفت: خلاقیت در کاریابی و افزایش مهارت‌ها می‌تواند جوانان و جامعه را به سمت موفقیت سوق دهد و لازمه این امر، حمایت‌های خانواده و دولتمردان را می‌طلبد.

اخبار مرتبط

سکوت عجیب خودروسازان در قبال پایان قیمت‌گذاری دستوری

وضعیت جسمی آرش صادقی مطلوب است

رئیس کل دادگستری استان تهران: ۳۴۰ زندانی واجد شرایط آزاد شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha