با اقدامی جهادی ،جهش تولید محقق می شود

با اقدامی جهادی ،جهش تولید محقق می شود

به گزارش سراج24، سردار علی رزمجو روز سه‌شنبه در نشست با مسئولان گروه‌های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر افزود: فعالیت گروههای جهادی دانشجویی در عرصه های مختلف خدمت رسانی از دینداری مردم تا عمران و آبادانی شهرها و روستاها گسترده است .

وی گفت: اگر گروههای جهادی دانشجویی بتوانند بازاری را در استان راه اندازی کنند که محصولات  تولیدی این گروهها در آن بازار به مردم عرضه شود ما نیز از این اقدام حمایتهای لازم را انجام داده و با مسئولان در این زمینه هماهنگی های لازم را انجام می دهیم.

رزمجو افزود: این پیشنهاد یک اقدام خداپسندانه و مردم پسندانه است که به وسیله آن، فکر، حرکت و اقدام جهادی در راه خدا و برای بندگان خدا تبیین می شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یادآورشد:در شرایط کنونی تهدیدهای سخت دشمن به سمت نرم و نیمه سخت تغییر کرده و در این شیوه دانشگاه و دانشجویان مورد هدف دشمن قرار گرفته‌اند.
 وی گفت: کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران امروز از لحاظ سخت افزاری مشکل خاصی ندارد به همین دلیل دشمن سمت تهدیدهای خود را به سمت نیمه سخت و نرم متمرکز کرده است.

رزمجو ادامه داد: به همین دلیل قشر دانشجو به لحاظ اثر بخش بودن بنا به مقتضیات زمان، همواره یکی از هدف‌های تهدیدهای نرم جبهه دشمنان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

رزمجو اضافه کرد: امید دشمن در برهه کنونی به قدرتهایی در درون انقلاب اسلامی بسته شده است که اثربخشی بالایی دارند که قشر دانشجو یکی از این قدرتهای تأثیرگذار در جامعه است.

این مقام مسئول یادآور شد: دانشجو در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، عرصه های ابتکار، نوآوری، خلاقیت، ایثار، فداکاری، شهید و شهادت، بسیج دانشجویی و گروه‌های جهادی در همه سیاسی، اجتماعی  فرهنگی و دفاعی به خوبی نقش آفرینی کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: میزان اثربخشی گروههای جهادی در عرصه های مختلف با توجه به توانمندیها و قابلیتهایی که از خود بروز می دهند مشخص می شود و ما همواره شاهد وجود گروههای جهادی زنده، سرحال، با نشاط، پویا و با انگیزه با روحیه جهادی و اقدام انقلابی در استان بوشهر هستیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: گروههای جهادی بسیج دانشجویی قابل مقایسه با هیچ مجموعه دیگری نیستند چرا که اعضای این گروهها در بهترین سن از زندگی خود مشغول خدمت در این عرصه هستند.

سرهنگ ذوالفقار عباسی فر اظهارداشت: ما در اقشار مختلف بسیج به دنبال ارائه مبانی، محتوا و چهارچوبهای لازم کار جهادی هستیم و این موضوع در بسیج دانشجویی که اعضای این قشر همواره آرمان‌گرا، مطالبه‌گر، اهل تحقیق، پژوهش و گفتمان نو است اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: شما جهادگران بسیج دانشجویی در دانشگاه قرار دارید و جامعه از دانشگاه انتظاراتی دارد چرا که نخبگان، اساتید و تحولات جامعه امروزی در دانشگاه حضور دارند به همین علت نیاز است که بیش از پیش در این عرصه تلاش کنید.

عباسی فر یادآورشد: در استان بوشهر بیش از ۷۳۰ گروه جهادی فعال هستند.

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام رستمی درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد را تسلیت گفت

بدرقه شهید «محمد زارع جوشقانی»

کرونا شور را کم کرد؛ اما شعور عزاداران را به نمایش گذاشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha