گروه های جهادی روانه زندان شدند

گروه های جهادی روانه زندان شدند

به گزارش سراج24، یکی از شاخصه‌های دوران تحول در قوه قضاییه توجه به ظرفیت‌های بی نظیر مردمی در جهت پیشبرد امور است بر همین مبنا چندی پیش دستورالعمل نحوه مشارکت‌های مردمی توسط رییس عدلیه به تمامی واحدهای قضایی ابلاغ شد تا این تصمیم و سیاست مهم ضمانت اجرایی پیدا کند.

به گزارش این مرکز، حالا و در راستای همین رویکرد و با همت رییس جدید سازمان زندان‌ها، گروه‌های جهادی و مردمی که در طول انقلاب، دوران کرونایی و در مسیر خدمت رسانی به قشرهای مختلف، امتحان موفق و غرور آمیزی پس داده اند این روزها همزمان پا به عرصه جدیدی گذاشتند، برای اولین بار پا به زندان‌ها گذاشتند تا زندانی‌ها که تاکنون کمتر از خدمات و ظرفیت‌های این جریان‌های پر تلاش و پرانگیزه بهره‌مند می شدند هم از این فرصت استفاده کنند.

امروز و در همین جهت تعدادی از دندانپزشکان گروه جهادی منتظران ظهور به زندان ورامین رفتند تا به زندانیانی که مشکلات دندان پزشکی داشتند رسیدگی کنند.

این حرکت بدیع برای اولین بار صورت گرفته و پای ظرفیت‌های مردمی را به زندان‌ها باز کرده تا کمکی بزرگ جهت بهبود وضعیت فرهنگی و خدمت رسانی در زندان‌های سراسر کشور باشد.

خدمات این گروه دندان پزشکی جهادی به زندانیان ورامین رایگان بوده و ظرف امروز و فردا -جمعه- ارائه خواهد شد و در هفته‌های بعد نیز در سایر زندان‌های کشور ادامه پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

رضا هلالی با هدایای تولدخود، ۳۰ زندانی را آزاد کرد

گروه های جهادی برای تنگ کردن عرصه بر بیماری کرونا وارد عمل شوند

پویش سراسری آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha