شهدای جهادگر، شهید محسوب می شوند

شهدای جهادگر، شهید محسوب می شوند

به گزارش سراج24، «کریم رحیمی» اظهار کرد: در سالگرد صدور فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به گروه‌های جهادی بعد از دیدار با این گروه‌ها و ابراز لطف و محبت ایشان، ۱۰ مرداد کنگره شهدای جهادی سراسر کشور برگزار می‌شود امیدواریم فتح بابی باشد که بحث حقوقی ثبت شهدای جهادی به عنوان شهید تسریع شود.

وی خاطرنشان کرد: جهادگرانی که به مأموریت‌های جهادی رفته‌اند و در راه خدمت به مردم دچار سانحه شده‌اند باید به عنوان شهید شناخته شوند و این کمترین درخواستی است که ما از این بابت از نمایندگان مجلس و دولت داریم.

دبیر مجمع گروه‌های جهادی استان ایلام افزود:هفته قبل در شهرستان ملکشاهی طرح‌های محرومیت‌زادیی شامل افتتاح چند باب منزل مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی داشتیم که با حضور سردار «حزنی» مسئول سازندگی سپاه افتتاح شدند و ثواب این تلاش خیر که با مشارکت گروه‌های جهادی به ثمر نشسته‌اند به شهدای جهادی و خصوصاً شهدای جهادی استان ایلام تقدیم شد.

رحیمی ادامه داد: آیا سزاوار است افرادی که در گروه‌های جهادی حضور دارند و جان خود را بر کف دست می نهند و از زندگی خود ایثارگرانه می‌گذرند و آسایش و راحتی را کنار می‌گذارند تا غبار محرومیتی از چهره جامعه بزدایند و امید در دلها بکارند و لبخند بر چهره‌ها بیاورند، هنگامی که دچار حادثه شد مفتخر به عنوان شامخ شهادت نشود و در پیچ و خم روال اداری این عنوان به وی داده نشود؟

وی با بیان اینکه تعداد گروه‌های جهادی در حال افزایش است، گفت: جوانان درک کرده‌اند که خدمت‌رسانی به محرومان از طریق کار جهادی نتیجه ملموس و شیرینی دارد و برای حضور در این عرصه با تمام شور و اشتیاق وارد می‌شوند.

اخبار مرتبط

ترسیم دیوارنگاره اولین شهید مدافع حرم منطقه ١٩

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha