کتاب "عملیات نفوذ " منتشرشد/نفوذ یک طلبه در تشکیلات منافقین

کتاب "عملیات نفوذ "  منتشرشد/نفوذ یک طلبه در تشکیلات منافقین

به گزارش سراج24 ، کتاب «عملیات نفوذ»؛ روایت نفوذ طلبه شهید محمد تورانی در تشکیلات منافقین، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

بر اساس این گزارش، دشمن همیشه در کمین است. این جمله را آنانی خوب درک می‌کنند که عمری را با توطئه‌های فکری، فرهنگی و نظامی دشمن دست و پنجه نرم کرده‌اند. استان مازندران به دلیل هم جواری با یکی از دو قطب اصلی امپریالیسم یعنی کشور شوروی سابق و همسایگی با پایتخت، همواره مورد طمع دشمنان این مرز و بوم در اجرای سیاست‌های زیاده طلبانه‌شان قرار داشته است. با پیروزی انقلاب اسلامی و تهدید منافع جهان خواران، انواع گروهک‌های التقاطی و معارض با دین و انقلاب در سطح این استان به صورت آشکار یا پنهان به فعالیت‌های گسترده‌ای دست زدند. نگاهی اجمالی به عملکرد برخی گروهک‌ها نشان می‌دهد گاه مرکزیت تقویت بسیاری از جریان‌های مارکسیستی و... در این استان قرار داشته است.

حربه‌های رنگارنگ عناصر نفوذی ضد انقلاب در جذب نسل جوان نیز تا حدی بود که باعث انحراف بعضی از جوان‌های مذهبی شد. کار بچه‌های سپاه برا مقابله با توطئه‌های گروهک‌ها دشوار شده بود. از این رو باید فکر اساسی و چاره‌ای موثر برای خشکاندن ریشه‌های فتنه منافقان و ضد انقلاب، اندیشیده می‌شد.

بخشی از متن کتاب برای نخستین بار منتشر می‌شود:

گاهی مجبور می‌شد برای فرار از دست پاسداران، داخل جوی آب دراز بکشد و یا در بین تیغ‌ها و خارهای مزارع اطراف شهر، مخفی شده و بدنش زخم بردارد. دلش همیشه برای همسرش تنگ می‌شد...

«عملیات نفوذ»؛ روایت نفوذ طلبه شهید محمد اورانی در تشکیلات منافقین به کوشش سید حمید مشتاقی‌نیا و محسن علیجان‌زاده در قطع رقعی و ۸۴ صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد

اخبار مرتبط

«سربلند» روایت کودکی تا شهادت شهید حججی به چاپ چهلم رسید

آغاز ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت

کتاب «غبار صحرا» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha