تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» و مسابقه ملی موت‌کورت

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» و مسابقه ملی موت‌کورت

به گزارش سراج24، اسماعیل آجرلو دبیر این رویداد ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: با توجه به استقبال خوب شرکت‌کنندگان در موت‌کورت و جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» با تصمیم دبیرخانه جشنواره، مهلت ثبت‌نام گروه‌ها و انتخاب بهترین آثار هنری تا 15 مردادماه تمدید شد.

این دبیرخانه مردمی که پنجمین دوره جشنواره حقوق بشر آمریکایی را اوایل تیرماه سال جاری در گرایش‌های هنری و رسانه‌ای به همراه اولین مسابقه ملی حقوقی یا موت‌کورت را با موضوع «تروریسم هنری- رسانه‌ای آمریکا» فراخوان کرده بود با توجه به درخواست شرکت‌کنندگان جهت آماده‌سازی آثار و ارائه به دبیرخانه جشنواره، مهلت ارسال اثر را تا نیمه دوم مردادماه تمدید کرد.

آجرلو افزود: موضوع محوری این دوره تروریسم هنری- رسانه‌ای پیرامون ترور سپهبد شهید سلیمانی است که به شکل ویژه به عملکرد اینستاگرام در حذف و سانسور آثار هنری و رسانه‌ای در ایام شهادت شهید سلیمانی می‌پردازد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از پنجمین دوره جشنواره علمی- هنری افشای حقوق بشر آمریکایی و همچنین شرکت در مسابقه ملی یا موت‌کورت تروریسم هنری رسانه‌ای آمریکا، می‌توانند به دبیرخانه مجازی به آدرس  www.us-humanrights.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

مدارس استان تهران روز سه شنبه تعطیل شد

«مهریه‌های» ۱۰۰ تا ۲۰۰ سکه مشمول پرداخت ۲ درصد «حق ثبت» می‌شوند؟

انجمن‌های علمی ماموریت‌گرا می‌شوند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha