تشکر از حمایت های بنیاد برکت

تشکر از حمایت های بنیاد برکت

به گزارش سراج24،حمیدرضا جانباز که در آیین رونمایی از طرح تامین آب شرب 1000 روستا و شکرانه اتمام عملیات آب‌رسانی به 500 روستای محروم و آغاز عملیات آب‌رسانی به 500 روستای محروم دیگر با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت نیرو، گفت: انقلاب اسلامی با رویکرد محرومیت‌زدایی شکل گرفت و شاهد خدمات برجسته نظام جمهوری اسلامی در مناطق محروم هستیم.

وی ادامه داد: بر اساس تعریف سازمان بهداشت جهانی و بنیادهای بین‌المللی، اگر فردی به فاصله 30 دقیقه پیاده‌روی تا یک منبع آب پایدار داشته باشد، بهره‌مند از نعمت آب است. البته ما در کشورمان با توجه به پراکندگی و کمبود ذاتی منابع آب هنوز شاهد عقب‌ماندگی‌هایی در این حوزه هستیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان این‌که از ابتدا تعریف آب‌رسانی روستایی را همانند آب‌رسانی شهری در نظر گرفته‌ایم، تصریح کرد: باید هر فرد در هر روستا زمانی که شیر آب را باز می‌کند آب با کیفیت دریافت کند.

جانباز یادآور شد: در گذشته آب‌رسانی تنها به روستا‌های دارای ۲۰ خانوار انجام می‌شد، اما با پروژه‌های بنیاد برکت همه روستا‌ها دارای آب آشامیدنی خواهند شد.

وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به تعهدات ستاد اجرایی فرمان امام، پروژه‌های آب‌رسانی با سرعت زیاد در ۵۰۰ روستای استان‌های هدف به سرانجام برسد.

جانباز با قدردانی از ورود و فعالیت ستاد اجرایی فرمان امام در آب‌رسانی به روستا‌های محروم کشور افزود: اجرای این طرح حرکت رو به جلویی است که می‌تواند محدودیت‌های وزارت نیرو را در برخی مناطق برطرف کند.

اخبار مرتبط

۳۱ منطقه در ۳۱ استان را به عنوان نقطه هدف محرومیت زدایی

عدم برگزاری اردوهای جهادی در چهارمحال و بختیاری

دوره آموزش آنلاین مقدماتی *فتوشاپ *

0 نظر

ارسال نظر

capcha