دیدار و گفتگو رئیس بنیاد شهید با امیر سیاری

دیدار و گفتگو رئیس بنیاد شهید با امیر سیاری

 به گزارش سراج24 ، سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز پنجشنبه با امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که به منظور هماهنگی و توجه بیشتر به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ارتش انجام شد، امیر سیاری با اشاره به رشادت‌های شهدا و جانبازان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت، برگرفته از فرهنگ عاشورای امام حسین(ع) است و اگر این ایثارگری و رشادت‌ها نبود، امروز کشور ما روی آسایش و آرامش نداشت.

وی در این دیدار با تشریح برخی مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: با تعامل سازنده‌ای که بین ارتش و بنیاد شهید و امور ایثار گران وجود دارد بدنبال توجه بیشتر و رفع مشکلات این عزیزان و تسریع در رفع موانع ثبت جانبازی عزیزان سرافرازی هستیم که  فاقد مدارک بالینی هستند.

دریادار سیاری با یادآوری این مطلب که امیدواریم ویروس منحوس کرونارخت بربندد و از نزدیک بتوانیم بار دیگر دست بوس خانواده شهدا باشیم، اظهار کرد: آنچه که شهیدان برای پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند، در کلام و قلم نمی گنجد و به طور قطع مزد این رشادت ها را خداوند بزرگ خواهد داد که البته خداوند، جنت را به این عزیزان هدیه داده است.

در ادامه سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را یک سعادت الهی خواند و افزود: با هماهنگی های بعمل آمده و با برگزاری جلسات تخصصی بین کارشناسان ارتش و بنیاد شهید امیدواریم در اولین فرصت بتوانیم در رفع مشکلات این عزیزان اقدامات لازم انجام  شود.

اخبار مرتبط

اخلاق و مدیریت جهادی سرلوحه فعالیت‌های بنیاد شهید باشد

پیام رییس بنیاد شهید به مناسبت سالگرد شهادت شهید فهمیده

40 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در زنجان برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha