تلااشی برای امنیت آتش نشان ها

تلااشی برای امنیت آتش نشان ها

به گزارش سراج24، زهرا صدر اعظم نوری عضو شورای اسلامی شهر تهران، درخصوص شهادت یکی از آتش نشانان شهر تهران گفت: من هم به سهم خودم شهادت این آتش نشان عزیز را خدمت جامعه آتش نشانی، خانواده این مرحوم و شهروندان تهرانی تسلیت می گویم.

وی ادامه داد: امیدوارم آتش نشانان دیگر هم همان طور که ایثار و فداکاری می کنند و به دل حوادث ورود می کنند مراقب خودشان هم باشند تا بتوانند حوادث را با موفقیت پشت سر بگذارند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای اینکه مخاطرات به حداقل برسد تمام تلاش مان در این چند سال در قالب کمیته ایمنی این بوده است که تجهیزات مورد نیاز آتش نشان تامین شود تا این عزیزان بتوانند در ایمنی کامل وارد حوادث شده و نقش آفرینی کنند.

وی تصریح کرد: طبیعتا یکی از عوامل موثر در مدیریت هر حادثه تخصص و دانش و مهارت آتش نشانان است و یکی دیگر از عوامل موفقیت موضوع تجهیزات و امکانات است.

صدر اعظم نوری افزود: تلاش می شود تا آتش نشانان تخصص و تجربه را به دست آورند و نیروهای کارآمد جذب شوند و با آموزش های لازم به سطح قابل قبول از نظر تجربه ای برسند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در سوی دیگر تلاش شده است تا تجهیزات و امکانات آنها هم به روز باشد و شاهد این مدعا هم این است که در این دوره بیش از همه ادوار به این موضوع توجه شده است و از این پس هم این موضوع در اولویت قرار خواهد داشت.

اخبار مرتبط

۳۱ منطقه در ۳۱ استان را به عنوان نقطه هدف محرومیت زدایی

عدم برگزاری اردوهای جهادی در چهارمحال و بختیاری

دوره آموزش آنلاین مقدماتی *فتوشاپ *

0 نظر

ارسال نظر

capcha