مدرسه مجازی تفسیر قرآن کریم شروع به کار کرد .

مدرسه مجازی تفسیر قرآن کریم شروع به کار کرد .

به گزارش سراج24، در جلسه‌ای که صبح روز سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام مصطفی جلالی معاون امور فرهنگی و تبلیغ این سازمان و حجت‌الاسلام مهدی اخوان‌صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در ساختمان ستاد اقامه نماز برگزار و مقرر شد تا با همکاری سه نهاد مذکور، طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم در کشور راه‌اندازی شود.

در ابتدای این جلسه مقرر شد در گام نخست روحانیون سازمان تبلیغات اسلامی در ایام تابستان سال جاری از طریق سامانه «مدرسه مجازی اداره کل آموزش این سازمان» به صورت مجازی و طی دوره‌هایی با محتوای تفسیری حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی و دیگر اساتید تفسیر قرآن مانوس شوند.

محتوا این دوره‌های تفسیری شامل تفسیر سوره‌های مبارکه لقمان، یوسف (ع) و حجرات خواهد بود. همچنین، در پایان این دوره ها با برگزاری مسابقه‌ای از محتوای تفسیری ارائه شده به نفرات برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

گفتنی است، با تصمیم این 3 نهاد این جلسات در آینده به صورت مستمر برقرار خواهد شد تا برنامه ها با تنوع بیشتر تولید و اجرا شوند.

اخبار مرتبط

موانع عاقبت به خیری چیست؟

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

پرونده ویژه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم

0 نظر

ارسال نظر

capcha