تعاملی سازنده سازمان تبلیغات اسلامی با وزرات بهداشت برای برگزاری عزاداری محرم در شرایط کرونایی

تعاملی سازنده سازمان تبلیغات اسلامی با وزرات بهداشت  برای برگزاری عزاداری محرم در شرایط کرونایی

به گزارش سراج24 ، با توجه به وظیفه محول شده به این سازمان در رابطه با برگزاری مراسم محرم و صفر ۱۴۴۲ در شرایط کرونایی و در راستای تلاش های ستاد ملی محرم، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمد قمی در دیدار هایی جداگانه با دکتر سید علیرضا مرندی و دکتر مرضیه وحید دستجردی از وزرای اسبق بهداشت و درمان و از چهره‌های شاخص این حوزه، در رابطه با شکل اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مراسم آئینی محرم و صفر به گفت‌و‌گو پرداختند.
در این دو دیدار حجت‌الاسلام محمد قمی ضمن تأکید بر تلاش سازمان تبلیغات اسلامی برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی ماه محرم و تشکیل ستاد پیگیری‌های ویژه ماه محرم در این راستا گفت: مراسم آئینی ماه محرم جزء جدا نشدنی از زندگی مردم بوده و تلاش داریم کمک کنیم تا این مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با بهترین کیفیت برگزار شود.

و همچنین حجت‌الاسلام مصطفی جلالی معاون امور فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی به بیان اقدامات انجام شده در ستاد ملی محرم ۱۴۴۲ هجری قمری پرداخت.

در ادامه این دو نشست دکتر سید علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی و دکتر مرضیه وحید دستجردی به بیان پیشنهادات و نظرات خود پیرامون فعالیت های ستاد ملی محرم و نحوه اجرای هرچه بهتر پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) پرداخته و از اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی تشکر کردند.

اخبار مرتبط

عکس / یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه شود، سبک زندگی با محوریت خانواده است

افزایش همکاری حوزه‌ های علمیه خواهران و سازمان تبلیغات اسلامی

آمادگی به عهده گرفتن فرآیند کلی مراسم اربعین را داریم/خود را خادم فرهنگ می‌دانیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha