پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید برای درگذشت پدر شهیدان «بردبار»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید برای درگذشت پدر شهیدان «بردبار»

پدر سه شهید دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. رئیس بنیاد شهید در پی درگذشت  «شکر خدا بردبار» پدر شهیدان سرافراز «زال، کاووس و مهراب بردبار» پیام تسلیتی صادر کرده است. شهیدان زال بردبار در اول دی ماه سال 65، کاووس بردبار در  21 بهمن سال 61 و مهراب بردبار در چهارم اردیبهشت سال 83 به درجه رفیع شهادت نائل شدند. متن پیام سعید اوحدی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم شهیدان گرانقدر بردبار

سلامٌ علیکم

پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

مرحوم «حاج شکر خدا بردبار» پدر شهیدان سرافراز «زال، کاووس و مهراب بردبار» پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. انشاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

سعید اوحدی

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتهای پیام/      

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha