امام جماعت مسجد «چهارسوق»:

بخشش اجاره‌بهای موقوفات به همت اهالی مسجد چهارسوق

بخشش اجاره‌بهای موقوفات به همت اهالی مسجد چهارسوق

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین «سید ابوالحسن حسینی» در گفت ‌و گو با شبستان با بیان اینکه عملکرد مساجد در مقابله با شیوع ویروس کرونا بسیار درخشان بوده است، اظهار کرد: مساجد واقع در بازار تهران به دلیل تعطیل بودن این منطقه، در این زمینه قاعدتا نمی توانستند کاری انجام بدهند هرچند در زمینه توزیع بسته های ارزاق و بهداشتی، فعال بودند.

 

امام جماعت مسجد چهار سوق (واقع در تهران، بازار بزرگ، ضلع جنوبی چهارسوق بزرگ) افزود: این مسجد در دوره شیوع ویروس کرونا کمک مومنانه به 50 خانواده نیازمند را که در طول سال انجام می داد تداوم بخشید.

 

وی اضافه کرد: مسجد چهارسوق در دهه کرامت از طریق نصب بنر و توزیع بروشورهای مربوطه این دهه و میلاد امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) را گرامی داشت. همچنین از طریق کمک های مردمی توانستیم 20 بسته ارزاق میان نیازمندان توزیع کنیم.

 

حسینی گفت: اجاره بهای چند باب مغازه از موقوفات مسجد چهارسوق را که در دوره شیوع ویروس کرونا تعطیل بودند یا درآمدشان بسیار کم شده بود، به مدت دو ماه بخشیدیم و دریافت اجاره بهای دو ماه دیگر را نیز به تعویق انداختیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به لطف الهی و همکاری مردم هرچه زودتر شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا باشیم تا زندگی مردم به حالت عادی برگردد و ما نیز بتوانیم فعالیت های مان در مسجد چهار سوق را دوباره دنبال کنیم زیرا فعلا صرفا نماز جماعت با رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی در این مسجد اقامه می شود.

 

اخبار مرتبط

راه بررسی اثربخشی داروی امام کاظم(ع) بسته نیست

«حاج رسول» کیست؟ / «سردار مدافع حرم» زنده است

استغاثه میلیونی مردم در شب وفات کریمه اهل بیت (س)

0 نظر

ارسال نظر

capcha