تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس «مدافعان سلامت»

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس «مدافعان سلامت»

به گزارش سراج24،داود یاراحمدی دبیر جشنواره عنوان کرد: با توجه اوج‌گیری مجدد شیوع بیماری منحوس کرونا، همچنین استقبال و درخواست هنرمندان سراسر کشور از این اتفاق فرهنگی، دبیرخانه جشنواره تصمیم بر این گرفت که جهت همراهی و ثبت بیشتر تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان و پزشکی کشور زمان پایان و آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره را تا ۳۰ تیرماه تمدید کند.

وی تصریح کرد: از همه هنرمندان و عکاسان و دست‌اندرکاران حوزه درمان و پزشکی انتظار می‌رود که آثار خود را تا پایان وقت اعلام شده به دبیرخانه جشنواره عکس مدافعان سلامت ارسال کنند.

دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت، هدف از برگزاری این جشنواره را انعکاس فعالیت‌های شبانه‌روزی پزشکان و کادر درمانی در این زمان و ماندگار کردن فعالیت‌های این قشر زحمتکش در تاریخ، همچنین بازتاب مبارزه این همیاران سلامت در رویارویی با بیماری کرونا در کشور و پاسداشت تلاش‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت ذکر کرد.

یاراحمدی یادآور شد: در این جشنواره حضور برای علاقه‌مندان در دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی موبایل؛ (مختص اعضای کادر درمانی و پزشکی) در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان‌ می‌توانند در بخش‌های اعلام شده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی، ثبت فعالیت شبانه‌روزی کادر پزشکی، پرستاران بیمارستان‌ها، اورژانس و شبکه‌های بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا را موضوعات ارسال آثار این جشنواره ذکر کرد.

وی همچنین با اشاره به داوری پس از پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره تصریح کرد: دکتر کمال‌الدین شاهرخ، ناصر افراسیابی و علیرضا عطاریانی از اساتید برجسته و مطرح عکاسی کشور داوری آثار رسیده به جشنواره را بر عهده خواهند داشت.

دبیر جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت در ادامه اظهار داشت: در برگزاری این جشنواره استانداری لرستان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان و شهرداری خرم آباد مشارکت و همکاری دارند.

یاراحمدی با بیان تلاش‌ها و مجاهدت ‌های کادر درمانی و ایثار آنان در خط مقدم نجات جان بیماران اضافه کرد: در برگزاری جشنواره تلاش شده، جلوه‌هایی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر درمانی ثبت و در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم به یادگار نهاده شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.new.artlorestan.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

ثبت‌نام بیش از ۲۹۰۰ اثر در یازدهمین جشنواره «عمار»/ این دوره از جشنواره آنلاین برگزار می‌شود

جشنواره «فیلم فجر ۳۹» بهمن‌ماه ۹۹ برگزار می‌شود

رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری»

0 نظر

ارسال نظر

capcha