فرمانده سپاه استان البرز: ایثارگری‌های "حاج علی فضلی" در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماندگار است

فرمانده سپاه استان البرز: ایثارگری‌های "حاج علی فضلی" در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماندگار است

سردارسید یوسف مولایی در حاشیه نامگذاری بلوار ورودی لشکر 10 سیدالشهدای استان البرز به نام شهید زنده حاج علی فضلی فرمانده اسبق لشکر 10 سیدالشهداء ، اظهار داشت: نامگذاری مکان‌های مختلف به نام افراد ارزشمند و تاثیرگذار کشور علاوه بر زنده نگهداشتن یاد و خاطر آنها سبب الگو سازی  می‌شود.

وی با بیان اینکه حاج علی فضلی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس است، افزود: لشگرهای زمان جنگ  به اسم فرماندهان مشهور بودند که عمده این بزرگان شهید شدند و حاج علی فضلی نیز شهید زنده است.

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه سردار فضلی از سال 63 تا اواسط دهه 70 فرماندهی لشکر 10 سید الشهداء را بر عهده داشتند، بیان کرد: بسیاری از کوچه، معابر و مکان‌ها در سطح استان البرز به‌نام شهدای لشکر 10 سیدالشهداء مزین شده است.

سردار مولایی با عنوان اینکه لشکر 10 سید الشهدا بالغ بر 6 هزار شهید در هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: برگزاری اینچنین برنامه‌هایی به این منظور است که  یادمان باشد چه بزرگانی  برای دفاع و صیانت از کشور جان‌فشانی کردند.

وی با بیان اینکه سردار فضلی یک مکتب است که چند ویژگی دارد، خاطر نشان کرد: او در طول این سال‌ها نشان داده که در برابر مردم خاضع و در برابر دشمنان سخت، بصیر و شجاع است.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha