هوشمندی و آموزش رمز موفقیت مرزبانان است

 هوشمندی و آموزش رمز موفقیت مرزبانان است

به گزارش سراج24،  سردار «احمدعلی گودرزی» فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در نشست با فرماندهان و معاونان فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم مرزبانی این استان، اظهار داشت: علی‌رغم سختی‌هایی که وجود دارد، با توکل بر خداوند متعال و توسل بر ائمه اطهار (ع) وضعیت امنیتی مرز‌های استان سیستان و بلوچستان روز به روز بهتر و پایدارتر از گذشته شده است.

وی ادامه داد: به‌عنوان مرزداران حریم ولایت باید گوش به فرمان امام و مقتدایمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامت برکاته) باشیم؛ وقتی حضرت آقا سال جاری را به‌عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری کردند، همه ما باید با گوش جان به سراغ تحقق این شعار گام برداریم.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر مبارزه با قاچاق در مرزها، تصریح کرد: باید دست‌های پنهان قاچاق را قطع کنیم و به شدت با پدیده شوم قاچاق مقابله کنیم تا به اشتغال جوانان و جهش تولید کمک کنیم؛ این خود موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و امنیتی در مرز‌ها می‌شود.

سردار گودرزی با بیان اینکه استکبار جهانی افکار و نقشه‌های شوم پیرامون مرز‌های ایران اسلامی دارد، اظهار داشت: مرزبانان باید همواره پویا، هوشمند، آموزش‌دیده و آماده باشند تا با توکل بر حق تعالی از مرز‌های عزت و شرف ایران عزیز حراست و پاسداری کنند.

در ابتدای این جلسه سردار «محمد ملاشاهی» فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، با ارائه گزارش اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه‌های مرزبانی استان را تشریح کرد.

اخبار مرتبط

دعاخوانی مداحان سرشناس امشب و فردا در فضای مجازی

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha