توزیع بیش از هفتصد کارت هدیه دو میلیون ریالی بین نیازمندان

توزیع بیش از هفتصد کارت هدیه دو میلیون ریالی بین نیازمندان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سیدنصرت اله موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله با اعلام این خبر، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مواجه شدن اقشار مختلف جامعه با مشکلات اقتصادی اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی به منظور دستگیری و کمک به خانواده های نیازمند و آسیب پذیر از مهمترین برنامه هایی است که در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله و مجموعه های وابسته به این اداره است.

وی افزود: مبلغان دینی و فعالان مذهبی در تمام نقاط کشور از ابتدای شیوع بیماری منحوس کرونا با عزمی راسخ برای پیشگیری از این ویروس وارد میدان شدند و در این بازه زمانی چند ماهه اقدامات بسیار خوبی در زمینه جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و توزیع بین اقشار نیازمند انجام دادند.

مطالعه بیشتر:

وصیت پاسدار شهید سید مجتبی میر فارسی درباره سرافرازی مردم ایران

حجت‌الاسلام موسوی در ادامه اظهار داشت: در همین راستا همزمان با هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله با همکاری بنیاد علوی، تعداد ۷۲۵ کارت هدیه دو میلیون ریالی به ارزش یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال بین خانواده‌های کم بضاعت توزیع کرد و زمینه حمایت از قشر مستضعف جامعه را فراهم آورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توزیع این کارت ها در سطح شهرستان با همکاری هیئات مذهبی، هیئت امنای مساجد، روحانیون مستقر، مبلغین، مبلغات و گروه های جهادی انجام شد.

اخبار مرتبط

نسیم «احسان و همدلی» در رودان

قرار همدلی با زندانیان جرائم غیرعمد در البرز

همدلی پوشاک زمستانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha