فرهنگ سازی؛ مهم ترین رسالت بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت

فرهنگ سازی؛ مهم ترین رسالت بخش کودک و نوجوان  جشنواره  تئاتر مقاومت

به گزارش سراج24،  ناصر آویژه مدیر بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت گفت: تاکنون استقبال از این بخش رضایت بخش بوده است و قطعا میزان استقبال در آینده نیز افزایش خواهد یافت. چون در بخش های مختلف فراخوان این جشنواره نکاتی درج شده است، که برای علاقه مندان فعال در حوزه کودک و نوجوان بسیار جذاب است.
آویژه وارد کردن مسائل و مفاهیم به روز را از ویژگی های این دوره برشمرد وگفت: به دلیل اینکه این بخش از جشنواره غیر رقابتی است، ما فعلا محدودیتی از نظر زمانی برای دریافت آثار نداریم؛ ولی سعی داریم با پایش و رصد آثار حوزه ی کودک و نوجوان در تهران و مخصوصا شهرستان های کشور، آثاری را انتخاب کنیم که علاوه بر دارا بودن کیفیت استاندارد و محتوای سالم، مجددا خانواده ها را با تئاتر و نمایش آشتی دهد.
این کارگردان نمایش کودک و نوجوان همچنین افزود: هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، موضوعات متنوع و مختلفی را در فراخوان لحاظ کرده است و این ویژگی، مباحث متنوع تر و به روزی را در برمی گیرد. مثلا در فراخوان این دوره موضوعاتی مثل نقش مدافعان سلامت در تأمین امنیت و بهداشت جامعه نیز دیده شده است، که موضوعاتی از این دست، جای کار بسیاری دارد.

اخبار مرتبط

«یاسر احمدوند» معاون فرهنگی وزیر ارشاد شد

برگزاری نشست «دلالت‌های رسانه‌ای بیانیه گام دوم و نقش رسانه‌ها در گام دوم»

شیراز میزبان دو رویداد فرهنگی ملی با موضوع قیام عاشورا

0 نظر

ارسال نظر

capcha