نقل قولی از داوودآبادی؛

حاج احمد متوسلیان همان شب اول شهید شد

حاج احمد متوسلیان همان شب اول شهید شد

به گزارش سراج24، وی در ادامه متذکر شد: تا چه زمانی میخواهیم این مسئله را مانند استخوان لای زخم نگه داریم. هر اطلاعات سری بعد از ۳۸ سال به نوعی اطلاعات سوخته محسوب می‌شود؛ چه اصراری بر این هست که مسئولان امر پرونده ۴ دیپلمات را مسکوت نگه دارند.

داود آبادی در ادامه با اشاره به شهادت حاج احمد متوسلیان اظهار داشت: سوال من اینجاست که آیا آرزوی حاج احمد شهادت بود یا ۳۸ سال اسارت و شکنجه به دست صهونیست ها؟! برخی‌ها از روی خودخواهی حاج احمد را برای خودشان زنده میخواهند و به نوعی ایشان را مصادره می‌کنند.

وی در ادامه افزود: بنده ۲۵ سال کار تبلیغاتی کرده ام و تا امروز حتی یک سند دال بر زنده بودن حاج احمد متوسلیان و همرزمانش در دست نیست. در ۳۸ سال گذشته حتی یک پرونده هم در اینترپل، دستگاه قضائی ایران و لبنان و سفارت ایران در لبنان تشکیل نشده است.

این پژوهشگر دفاع مقدس در پایان با انتقاد از بیانیه وزارت امور خارجه درخصوص پرونده حاج احمد متوسلیان خاطر نشان کرد: هرسال وزارت خارجه فقط بیانیه می‌دهد، امسال هم گاف داد و بیانیه سال گذشته را منتشر کرد! هر سال همان حرف‌های تکراری را می‌گویند. هر سال می‌گویند کمیته حقیقت یاب در خصوص این پرونده تشکیل داده می‌شود، ولی دیگر چه زمانی می‌خواهد این اتفاق بیفتد وقتی ۳۸ سال گذشته است.

اخبار مرتبط

دعای آیت‌الله‌ بهاءالدینی مایه آرامش فرماندهان دفاع مقدس بود

نشست فعالان فضای مجازی حوزه زنان و حماسه برگزار شد/ رونمایی از کتاب مقاومت زنان دشت آزادگان +عکس

مجموعه شعر "امتحان" با محوریت دفاع مقدس منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha