از سردیس برنزی شهید سلیمانی رونمایی شد

از سردیس برنزی شهید سلیمانی رونمایی شد

به گزارش سراج24، ویدئو کنفرانس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استان های خوزستان و کرمان و آیین رونمایی از پوستر جشنواره های بین الملی ذوالفقار و ملی تئاتر سردار آسمانی و پرده برداری از سردیس سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور خانواده شهید سلیمانی و آیت الله سیدعلی موسوی جزایری رئیس حوزه علمیه اهواز، صبح امروز (یکشنبه ۱۵ تیر) در تالار رودکی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، تلاوت قرآن کریم از کنار مزار شهید سلیمانی در کرمان پخش شد.
سپس مجری مراسم توضیح داد: نشان ذوالفقار که بالاترین نشان نظامی است و رهبر انقلاب به شهید سلیمانی تقدیم کردند، عنوان جشنواره ای ادبی هنری با موضوع شهید سلیمانی با گستره بین المللی در قالب پوستر، پویانمایی و شعر در استان خوزستان شد.
در ادامه، ارتباط مستقیم با استان خوزستان برقرار و پوستر این رویداد رونمایی و فراخوان آن منتشر شد.

مطلب مزتبط:

آغاز آیین رونمایی از سردیس شهید سلیمانی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

حجت الاسلام موسوی فرد امام جمعه اهواز در این ارتباط ویدویی گفت: سردار بزرگوار ما در همه قلب ها به گونه ای راه یافت که تا قرن ها خاطره اش در یاد ها باقی خواهد ماند.
​وی ادامه داد: روحیه حاج قاسم همچون امام راحل بود و ویژگی ممتاز ایشان بود که هر جا می توانست نیاز نیازمندی را برطرف کند، آنجا حضور می یافت.
* اعلام آمادگی خوزستان برای ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره ذوالفقار
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان هم در سخنانی گفت: استان خوزستان هم در هشت سال دفاع مقدس شاهد فداکاری های حاج قاسم سلیمانی بود و هم در سیل خوزستان شاهد مدیریت و کنترل سیل توسط ایشان و یارانشان همچون ابومهدی المهندس بودیم.

اخبار مرتبط

ویدئو/ اگر شما رئیس جمهور بودید

ویدئو/بررسی شایعات و شبهات انتخابات ۱۴۰۰

مسئولان به فکر ترویج انقلاب اسلامی از طریق عملکردشان باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha