آسیب شناسی جریان انقلاب اسلامی در دانشگاه های آزاد باید صورت بگیرد

آسیب شناسی جریان انقلاب اسلامی در دانشگاه های آزاد باید صورت بگیرد

به گزارش سراج24، نشست هم اندیشی معاون و مدیران کل فرهنگی و دانشجویی و تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان بسیج استادان این دانشگاه در سازمان مرکزی تشکیل شد.
حجت الاسلام ابراهیم، کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست، با تبریک میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام و همچنین میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و دهه کرامت، گفت: جریان بسیج، چشمه آب زلال و روانی است که به هر مجموعه ای ورود کرده و آن را به سمت پاکی و ارزش ها سوق داده است. ارزش بسیج تا آنجاست که حضرت امام خمینی (ره) با آن جایگاه رفیعشان، یکی از افتخارات خود را بسیجی بودن عنوان کردند.
کلانتری با قدردانی از خدمات ارزشمند دکتر هاشمی در بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی، افزود: افزایش صمیمیت و همدلی بین مسئولان هر دو حوزه، تعامل و هم افزایی و آسیب شناسی مسائل مختلف، از جمله مهم ترین اهداف تشکیل این نشست به شمار می آبد.
کلانتری با تأکید بر اینکه احساس یگانگی و همدلی مسئولان فرهنگی در دانشگاه به یکدیگر باعث می شود توفیق و تأثیر کارها بیشتر شود، افزود: در دانشگاه بزرگی به وسعت دانشگاه آزاد اسلامی، کارها باید با دقت، حساسیت و قدرت و قوت انجام گیرد تا میزان اثرگذاری بالا برود.
عضو هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: در چنین نشست هایی می توان نقاط ضعف و قوت مأموریت ها و کارهای مختلف را ارزیابی و نارسایی های احتمالی را بررسی کرد و به راه حل های اساسی و کاربردی رسید.

اخبار مرتبط

مأموریت‌های ویژه تبلیغات اسلامی در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی

رهبر انقلاب فرمودند حتماً سفرهای استانی را اولویت بدانید و بروید

برگزاری مراسم های پیروزی انقلاب خط کشی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha