یادداشت خانم مجتهدزاده، همسر جاویدالاثر سید محسن موسوی

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است

 

به گزارش خبرنگار واحد زنان و خانوادهسراج24، سرکارخانم «مریم مجتهدزاده» رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و همسر جاویدالاثر «سیدمحسن موسوی» از دیپلمات‌های ربوده شده ایران در لبنان، بدنبال گمانه‌زنی‌های اخیر درفضای مجازی درخصوص سرنوشت ۴ دیپلمات ربوده شده، در یادداشتی نوشت:

«بسم الله الرحمن الرحیم

 

هرسال اواسط تیرماه انگار غزل‌های ناگفته عالم در خصوص چهار دیپلمات ربوده شده دوباره سروده می‌شود و هرکسی از ظن خویش یار این سی و چند سال غربت میگردد.

آنچه مسلم است گمانه‌زنی‌هایی که در این مدت در خصوص این هجر و غربت چند ساله صورت گرفته؛ همه و همه گواهی می‌دهد این غم جانکاه آنقدر سخت و عجیب است که روزگار را به واکنش واداشته است.

اما امروز زمانه بیش از هر چیز به سنگرسازی در حوزه حقیقت و حقیقت‌طلبی نیاز دارد. سنگرسازی که باید باهمدلی، صبر و البته گام برداشتن در زمین بصیرت و ولایت‌مداری دنبال کنیم.

سرنوشت این چهار فرزند وطن بر این است که بود و نبودشان صبورانه زیرسایه حکمت خداوند دوام بیاورد.

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است که روزی ما شده است و به یقین پرهیز از رأی و نظرهای بی‌پایه و مقصدی است که بصیرت ما، ولایت‌مداری ما و صبر ما را خدشه دار می‌سازد.

این حقیقت هرچه باشد امروز باید مایه وحدتی شود که انقلاب را بیمه کرده است و این داغ و فراق هرچند بزرگ باشد در کنار داغ بزرگ و غیرقابل تحملِ نبود حاج قاسم تاب خواهیم آورد.

این بزرگمردان غریب قطعاً اگر بودند همین صبر و بصیرت و شجاعت را طلب می‌کردند تا خط انقلاب برقرار بماند و واسطه اتصال زمین و آسمانمان باشد.

 

مریم مجتهدزاده

همسر سید محسن موسوی»

اخبار مرتبط

روایت ماجراجویی آذربایجان با چاشنی تجزیه طلبی در ایران

پشت پرده فتنه رژیم صهیونستی در تنش اخیر ایران با آذربایجان

شیطنت اسرائیل در موضوع قوم گرایی و تجزیه کشورهاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha