یادداشت خانم مجتهدزاده، همسر جاویدالاثر سید محسن موسوی

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است

 

به گزارش خبرنگار واحد زنان و خانوادهسراج24، سرکارخانم «مریم مجتهدزاده» رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و همسر جاویدالاثر «سیدمحسن موسوی» از دیپلمات‌های ربوده شده ایران در لبنان، بدنبال گمانه‌زنی‌های اخیر درفضای مجازی درخصوص سرنوشت ۴ دیپلمات ربوده شده، در یادداشتی نوشت:

«بسم الله الرحمن الرحیم

 

هرسال اواسط تیرماه انگار غزل‌های ناگفته عالم در خصوص چهار دیپلمات ربوده شده دوباره سروده می‌شود و هرکسی از ظن خویش یار این سی و چند سال غربت میگردد.

آنچه مسلم است گمانه‌زنی‌هایی که در این مدت در خصوص این هجر و غربت چند ساله صورت گرفته؛ همه و همه گواهی می‌دهد این غم جانکاه آنقدر سخت و عجیب است که روزگار را به واکنش واداشته است.

اما امروز زمانه بیش از هر چیز به سنگرسازی در حوزه حقیقت و حقیقت‌طلبی نیاز دارد. سنگرسازی که باید باهمدلی، صبر و البته گام برداشتن در زمین بصیرت و ولایت‌مداری دنبال کنیم.

سرنوشت این چهار فرزند وطن بر این است که بود و نبودشان صبورانه زیرسایه حکمت خداوند دوام بیاورد.

امروز وظیفه ما صبر برای این حکمت است که روزی ما شده است و به یقین پرهیز از رأی و نظرهای بی‌پایه و مقصدی است که بصیرت ما، ولایت‌مداری ما و صبر ما را خدشه دار می‌سازد.

این حقیقت هرچه باشد امروز باید مایه وحدتی شود که انقلاب را بیمه کرده است و این داغ و فراق هرچند بزرگ باشد در کنار داغ بزرگ و غیرقابل تحملِ نبود حاج قاسم تاب خواهیم آورد.

این بزرگمردان غریب قطعاً اگر بودند همین صبر و بصیرت و شجاعت را طلب می‌کردند تا خط انقلاب برقرار بماند و واسطه اتصال زمین و آسمانمان باشد.

 

مریم مجتهدزاده

همسر سید محسن موسوی»

اخبار مرتبط

پازل امید به آینده

آقای فروشنده

نیش زهرآلود «عنکبوت مقدس» بر قلب اسلام و ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha