ناگفته‌هایی از طولانی‌ترین گروگان‌گیری قرن

دو کتاب «راز احمد» و «سی و هفت سال»، از سال ها اسارت روایت می‌کنند.

دو کتاب «راز احمد» و «سی و هفت سال»، از سال ها اسارت روایت می‌کنند.

به گزارش سراج24، همزمان با سالروز اسارات یا شهادت فرمانده لشکر ۲۷محمد رسول الله(ص)؛ حاج احمد متوسلیان، دو کتاب از این فرمانده مقاومت با نگاهی واقع بینانه و همچنین واکاوی پرونده طولانی‌ترین گروگان گیری قرن اخیر به منتشر و توسط انتشارات شهید کاظمی در این ایام معرفی و عرضه می‌شود.
 

این گزارش می‌افزاید: ۳۷ سال از روز یک شنبه تلخی که در پست بازرسی برباره در شمال بیروت، آن حادثه تلخ اتفاق افتاد، می‌گذرد. در آن روز گرم تابستان شرجی لبنان، شبه نظامیان فالانژیست مسیحی – مارونی که نقش جاده صاف کن و مزدور اسرائیل را برای اشغال لبنان ایفا می‌کردند، دست به جنایتی فراموش نشدنی زدند.

بیشتر بخوانید:

یادداشت مهم احسان محمدحسنی پیرامون شهادت و بازگشت حاج احمد متوسلیان

ربودن حاج احمد متوسلیان فرمانده قوای محمد رسول الله (ص) که از ایران برای دفاع از مظلومان لبنان اعزام شده بودند، سیدمحسن موسوی کاردار سفارت ایران در بیروت، کاظم اخوان خبرنگار و عکاس خبرگزاری ایرنا و بسیجی رزمنده تقی رستگار، طولانی ترین حادثه ربایش 4 نفر را رقم زد.

از آن تاریخ تا به امروز، اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است که هیچ کدام سندیت نداشته و همه بر حدسیات و ادعاها مبتنی است. در این دو کتاب، سعی شده است حتی المقدور با نگاه به ادعاها، نقابی به حقیقت زده شود. بدان امید که هر چه زودتر سرنوشت آن عزیزان مشخص شود تا مادر چشم انتظار حاج احمد متوسلیان، همسر و فرزند سیدمحسن موسوی و دیگران از نگرانی رهایی یابند.

کتاب «37 سال» و «راز احمد» هر دو اثر حمید داود آبادی میباشد، که توسط انتشارات شهید کاظمی و یازهرا س منتشر شده‌اند.

نشر شهید کاظمی همزمان با سالروز اسارات یا شهادت؛ حاج احمد متوسلیان این دو کتاب که با نگاهی واقع بینانه و همچنین واکاوی پرونده طولانی‌ترین گروگان گیری قرن اخیر منتشر شده است را با تخفیف ویژه در این ایام معرفی و عرضه می نماید

علاقمندان جهت تهیه این دو کتاب می توانند از طریق سایت nashreshahidkazemi.ir و یا ارسال نام کتاب به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ با 20 درصد تخفیف کتب را تهیه کنند.

اخبار مرتبط

ترجمه کتابی با موضوع پیامبر(ص) به فرانسه و انگلیسی همزمان با اهانت به نبی‌اکرم

عرضه ۱۰۰۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در دومین نمایشگاه مجازی سوره مهر

۶ نکته درباره‌ کتابی که رهبر انقلاب بر آن تقریظ نوشتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha