۱۷ هزار شهید ترور در کشور ثمره زیاد خواهی آمریکا است

۱۷ هزار شهید ترور در کشور ثمره زیاد خواهی آمریکا است

به گزارش سراج24، به نقل از شبستان از گرگان، «سید محمدجواد هاشمی نژاد» ظهر امروز (پنجشنبه ۱۲ تیر) در همایش «رسانه های انقلابی، بازخوانی و افضای حقوق بشر آمریکایی» اظهار کرد: نخستین توطئه هایی که علیه انقلاب اسلامی از سوی استکبار رقم خورد ترور بود.

 

مدیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه ۳۲ ترور توسط ۱۱ گروه مختلف در سال گذشته اتفاق افتاده است، ادامه داد: در کشور ۱۷ هزار شهید توسط ۳۵ گروه مسلح که ساخته و پرداخته شده آمریکا است از ابتدای انقلاب تاکنون ترور شدند.

 

هاشمی نژاد با بیان اینکه اگر زیادی خواهی آمریکا نبود ما در کشور به این میزان شهید ترور نداشتیم، افزود: در حالی که شعار حقوق بشر آمریکا گوش جهان را کر کرده است اما افرادی که دست به این ترورها زدند در آمریکا دفتر رسمی دارند.

 

وی گفت: مقر اصلی منافقان در فرانسه است و هر سال جشن های باشکوه برگزار می کنند.

 

مدیرکل بنیاد هابیلیان یادآور شد: ترور ابزار قدرتمند و خطرناک استکبار جهانی است که بتوانند کشورهای دیگر را مدیریت کنند.

 

هاشمی نژاد افزود: آمریکا در حادثه یازده سپتامبر به خاطر دو ساختمان و کشته شدن دو هزار نفر دو کشور را به خاک و خون کشید و ده ها هزار نفر نیز در این جنگ ها کشته شدند.

 

وی تاکید کرد: به حوادث ترور آنگونه که باید در کشور پرداخته نمی شود، در هفت تیر هر ساله در کشور مراسماتی برگزار می شود ولی به نحوه این ترور و نفوذ به بدنه دولت که منجر به شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش شد هیچ کسی نمی پردازد.

 

مدیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران از نظر نظامی قدرتمند است و کسی جلودار ما نیست، یادآور شد: جنگ امروز ما جنگ رسانه ای است و امروز دشمنان و منافقان ما که روزی با سلاح با ما در نبرد بودند امروز پشت رایانه می نشینند و با ما با تولید محتوا رسانه ای مقابله می کنند.

اخبار مرتبط

هیئتی‌ها پایبند به اصول بهداشتی در محرم‌اند

برگزاری برنامه های ویژه عید قربان تا عید غدیر

هزینه ها و شهریه ها نا برابر در مراکز غیردولتی نگهداری معلولین

0 نظر

ارسال نظر

capcha