ترویج حجاب؛

ترویج متفاوت عفاف و حجاب در قم

ترویج متفاوت عفاف و حجاب در قم

به گزارش سراج24؛ چهار سال پیش وقتی در قالب گروهی سه نفره با نیت الهی، دستانی خالی و هزینه شخصی پا در میدان پرمخاطره امر به معروف و نهی از منکر گذاشتند شاید خودشان هم تصور نمی کردند روزی برسد که در شهر قم کمتر کسی باشد که نام گروه شان را نشنیده باشد.
بانوانی که طرحی نو در هم زدند تا این واجب الهی فراموش شده را بار دیگر به متن جامعه آورده و جانانه در سنگر مبارزه فرهنگی با تمام توان به دفاع از کیان مقدس حجاب و عفاف بپردازند.
اینان بر خلاف تصویری که مزدوران رسانه ای آمریکایی و صهیونیستی از آمران به معروف در ذهن جهانیان ساختند، همیشه در دستانشان شاخه های گل و بر صورتشان لبخند است. ادبیاتی محترمانه و دوستانه دارند.
با هدایایی جالب سراغ دختران و بانوان بدحجاب می روند و با روی گشاده و لحنی آرام و صمیمی آنان را به کمپین «چهارشنبه های زهرایی» دعوت می کنند. خیلی خودمانی از آسیب های بد پوششی برای آنان می گویند و از نسخه های پوسیده غرب برای برداشتم حجاب از سر زن ایرانی.
زهرا حسینی پایه گذار موسسه بهشت راه اطهر است. بانویی جهادی و خوش فکر که این روزها تعداد زیادی از بانوان جوان و پر انگیزه را دور خود جمع کرده و با طرح های مختلف در حال فرهنگ سازی عملی حجاب و عفاف در شهر قم و چندین شهر دیگر است.
وی که روزی این حرکت مقدس را با تعدادی انگشت شمار آغاز کرده امروز در چهارمین سال فعالیتش بیش از 500 نیرو را آموزش داده تا به شکلی نو تذکر لسانی را در خیابان های شهر قم احیا کنند و این تنها بخشی از فعالیت های فرهنگی موسسه بهشت راه اطهر است.

اخبار مرتبط

مرضیه وحید دستجردی مشاور حوزه بهداشت سازمان تبلیغات اسلامی شد

متولیان حجاب، تحلیل واحدی ندارند

قصه‌های خانم مربی در لایوهای اینستاگرامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha