کمک اداره تبلیغات اسلامی

کمک اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به نیازمندان

کمک  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت به نیازمندان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حسین محمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل عنوان کرد: در طرح کمک مؤمنانه و رزمایش مواسات و در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله) و به منظور حمایت از نیازمندان و مشاغل آزادی که در ایام بیماری کرونا با مشکلات مواجه شدند ۱۵۰ میلیون تومان به آن‌ها اهدا شد.

وی با بیان اینکه امروز و با توجه به شرایط موجود همه باید به فکر مردم آسیب دیده باشند افزود: این طرح با هماهنگی‌های انجام شده توسط روحانیون مستقر و برخی مؤسسات قرآنی و خانه‌های قرآن روستایی این شهرستان از آغاز ماه مبارک رمضان تا اکنون اجرا و در بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است.

بیشتر بخوانید:
-قصد داریم تا حرف مردم را از زبان دین بیان کنیم

حجت‌الاسلام حسین محمدی ادامه داد: همچنین این اداره با توجه به رخداد سیل در شهرستان رودبار جنوب با حضور جهادی طلاب و کارکنان این اداره در منطقه، بالغ بر۸۰ میلیون تومان نیز به نیازمندان منطقه کمک کرده است.

وی در پایان این گفتگو با بیان اینکه این بسته‌‌ها شامل اقلام خوراکی مورد نیاز و کمک‌های نقدی انجام شده است تصریح کرد: همچنین در این رزمایش مساجد و هیئات مذهبی با دوخت ماسک و توزیع محلول‌های ضدعفونی کمک بسیار بزرگی را در ارتقا سطح بهداشت و سلامت جامعه انجام دادند.

اخبار مرتبط

«حاج خانوم» به مناسبت سالروز فاجعه منا آماده پخش شد

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در مرودشت

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha