توزیع کمک ها خیرخواهانه؛

توزیع ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی در استان مرکزی آغاز شد

توزیع ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی در استان مرکزی آغاز شد

به گزارش سراج24، استاندار مرکزی در این مراسم گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده توزیع ۱۰۰ هزار بسته کمک معیشتی در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه در این استان هدفگذاری شده بود که با اجرای این مرحله ۱۵۰ هزار بسته بین اقشار محروم جامعه در حاشیه شهرهای توزیع شده است.
سید «علی آقازاده» افزود: چهار هزار بسته کمک معیشتی شامل سه هزار بسته توسط شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر اراک و یک هزار بسته توسط بسیجیان استان برای کمک به اقشار محروم جامعه تهیه شده و امید است این مهم برای کاهش مشکلات مردم به خصوص اقشار محروم ادامه یابد.
وی اجرای رزمایش کمک مومنانه و توزیع کمک معیشتی در بین اقشار محروم جامعه را نشان از اوج اعتقاد مردم ایران اسلامی در کمک به همنوع دانست و خاطرنشان کرد: این حرکت خداپسندانه باید استمرا یابد.
وی با تاکید بر تمرکز توزیع کمک های معیشتی در استان مرکزی گفت: تمرکز در توزیع، از موازی کاری در این حوزه جلوگیری کرده و زمینه بهره مندی تمامی اقشار محروم جامعه از این کمک ها فراهم می شود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این آیین گفت: سه مرحله رزمایش کمک های مومنانه تاکنون با کمک نماینده ولی فقیه، استانداری و خیران در این استان اجرا شده و طی آن بسته های غذاییدر بین اقشار محروم حاشیه شهرها و روستاهای استان توزیع شده و ای
سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی افزود: ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی در مرحله چهارم رزمایش مومنانه استان مرکزی بین اقشار ضعیف جامعه توزیع می شود که چهار هزار بسته آن از سوی شهرداری، شورای اسلامی کلانشهر اراک و ناحیه مقاومت این شهرستان تهیه و در بین محرومان شهرستان توزیع می شود.

اخبار مرتبط

۶ هزار جلد کتاب بین کتابخانه‌های مساجد استان مرکزی توزیع شد

اهدای خون ۲۳۶۳ نفر از مردم استان مرکزی در ماه صفر

توانمندسازی نیروهای انقلابی در فضای جهاد فرهنگی اهمیت دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha