سه شنبه های تکریم؛

آغاز طرح ملی «سه شنبه های تکریم»

آغاز طرح ملی «سه شنبه های تکریم»

به گزارش سراج24، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این دیدار مادر شهیدان خالقی پور با بیان اینکه راه شهادت در خانواده خالقی پور همیشه باز است، اظهار کرد: هیچ گاه غم و غصه ای از زندگی شخصی خود را در جایی بازگو نکردم و هر میهمانی به این خانه بیاید سعی می کنیم با ذکر اتفاقات شیرین، خاطرات خوبی را برای عزیزان رقم بزنیم.
وی افزود: بنده در دهه چهارم زندگی خود با فاصله های کوتاه فرزندانم در راه خدا و وطن به شهادت رسیدند، شرایط سخت بود اما همیشه راضی به رضای خدا بودم و هیچگاه از این اتفاق ناراحت نبودم.
مادر شهیدان خالقی پور با ذکر خاطره ای از حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شان خاطرنشان کرد: همه انسان ها روزی باید از این دنیا بروند پس چه زیباست این اتفاق همراه با شهادت باشد.
وی با بیان اینکه پیکر مطهر شهیدانش در ابتدا مفقود بود، گفت: یکی از فرزندانم پس از شهادت برادرش به من گفت که شهادت را می بینم و از بنده خواستند همیشه در این منزل به سوی همه باز باشد.
صالحی نیز با بیان اینکه توفیقی است که بتوانیم در کنار خانواده شهدا باشیم زیرا درس های زیادی در این دیدارها می آموزیم، گفت: خانه شهدا همیشه منشا خیرات و برکات است، از این رو تکریم خانواده شهدا را از سوی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در برنامه خواهیم داشت.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha