نقش مهم رسانه ها در معرفی و تبیین مبانی و آرمان های انقلاب

نقش مهم رسانه ها در معرفی و تبیین مبانی و آرمان های انقلاب

به گزارش سراج24، سرهنگ مهدی کبیری پور سه شنبه شب در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم که در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد، اظهار کرد: یکی از وظایف ما این است که برای رسیدن انقلاب به اهداف و چشم انداز تلاش کنیم.
وی خاطرنشان کرد: مبانی انقلاب را بسیاری فراموش کردند و دشمنان تلاش می کنند این مبانی جایگزین شود و شاهد هستیم که مشکلات را بهانه ای قرار می دهند تا دست دوستی و مذاکره به سمت دشمنان دراز شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران امام علی بن ابیطالب(ع) با بیان اینکه نکته ای رهبری فرمودند مبنی بر اینکه نسبت به مبانی انقلاب کم لطفی شده است، گفت: مارکسیست ها چهار صفحه مطلب نادرست خود را به اندازه ای گسترش می دهند و بسیاری از تئوریسین های مارکسیست برای نظریه نادرست، نظریه پردازی می کردند.
وی خاطرنشان کرد: نقش رسانه ها این است که مبانی انقلاب، دستاوردها، ظرفیت ها و آرمان های انقلاب را با زبان رسانه به جوانان بشناسانند.
کبیری پور با بیان اینکه برای رسیدن به این هدف نیاز به انگیزه داریم، گفت: رسانه ها می توانند این انگیزه را با بیان هنرمندانه و نقش خود به تصویر بکشند. تمدنی که حضرت آقا صحبت کردند و در بیانیه گام دوم به آن اشاره کردند نیاز به تصویر سازی دارد. جوان باید تصویر را مجسم کند تا به سمتش حرکت کند. این وظیفه رسانه ها به ویژه رسانه های انقلابی است که این تصویر را مجسم سازند.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha