سریال سلمان فارسی به کارگردانی میرباقری؛

سریال سلمان فارسی، به ماجرای غدیر می‌رسد؟

سریال سلمان فارسی،  به ماجرای غدیر می‌رسد؟

به گزارش سراج24، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "سلمان فارسی" بعد از توقف کرونایی، احتمالاً از اواخر تیرماه یا اوایل تیرماه در شاهرود جلوی دوربین خواهد رفت. حرف و حدیث بسیار است که سریال داود میرباقری چه داستان هایی را به تصویر می کشد و ماجرای غدیر هم روایت می شود.

صحنه هایی که بخشی از آن در شهداد کرمان فیلمبرداری شد. احتمالاً از اواخر تیرماه یا اوایل مردادماه بازیگرانی مثل فرهاد اصلانی، علی دهکردی، محمدرضا هدایتی جلوی دوربینِ داود میرباقری می روند. البته هنوز معلوم نیست که شخصیت اصلی داستان علیرضا شجاع نوری چه زمانی به تیم سازنده ملحق خواهد شد؟

گروه بعد از شاهرود و آماده شدن دکورهای سریال به شهرک سینمایی نور و شهرک غزالی می روند و فیلمبرداری در آن لوکیشن ها ادامه خواهد داشت. این سریال فاخر که به زندگی سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می پردازد، جدیدترین اثر داوود میرباقری است که تصویربرداری آن از زمستان سال گذشته در شهداد کرمان آغاز شد و سپس در جزیره قشم ادامه یافت.

این سریال در سه دوره تاریخی ایران باستان، بیزانس و رم جلوی دوربین می رود؛ در دو بخش کودکی سلمان تا رحلت پیامبر(ص) و بازگشت سلمان به مدائن طراحی شده است. گفته می شود که ماجرای غدیرخم هم در سریال "سلمان فارسی" روایت خواهد شد.

اخبار مرتبط

«دادستان» ده‌نمکی، داستان کدام وزیر دولت را نقل می‌کند؟

«خانه امن» پربیننده‌ترین سریال تلویزیون شد

پرونده ویژه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم

0 نظر

ارسال نظر

capcha