معرفی کتاب؛

خاطرات سیدحسن نصرالله از آیت الله بهجت در پله چهارم

خاطرات سیدحسن نصرالله از آیت الله بهجت در پله چهارم

به گزارش سراج24، چاپ چهارم کتاب «پدر معنوی حزب الله»؛ خاطرات و تحلیلی های سیدحسن نصرالله درباره آیت الله بهجت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
این کتاب مجموعه خاطرات و تحلیل های سید حسن نصرالله (یکی از قله های حماسه در جهان امروز و از پرورش یافتگان نور انقلاب) درباره آیت الله بهجت است که توسط وحید خضاب(نویسنده و مترجم کتاب از افغانستان تا لندنستان ترجمه و توسط انتشارت شهید کاظمی روانه بازار شد.
در بخشی از این کتاب که به صورت گفت وگو با سیدحسن نصرالله است آمده:
«بنده شخصاً بسیاری از چیزهایی که در مورد حضرت شیخ بهجت نوشته و جمع آوری شده بود را خواندم، ولی معتقدم آیت الله بهجت در واقع پدری معنوی بودند و ما نیز ایشان را پدری معنوی می دانستیم. این موضوع پس از رحلت امام خمینی تقویت شد. هنگامی که دیدیم رهبر و ولی امر ما یعنی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دام ظله الشریف) وقتی برای زیارت به قم مشرف می شوند بسیار اصرار دارند با حضرت شیخ(قدس سره) دیدار کنند، توشه بگیرند، سؤال کنند، استفاده ببرند و از راهنمایی های او بهره ببرند، دیگر تکلیف ما به عنوان سربازان و پیروان آن رهبر مشخص بود. در نتیجه شاید پس از رحلت حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) این ابوت روحی و معنوی و ارتباط روحی قوی تر شد.»
چاپ چهارم کتاب «پدر معنوی حزی الله» در ۸۰ صفحه با قیمت ۱۰ هزار تومان با گرد آوری و ترجمه وحید خضاب، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

اخبار مرتبط

فراخوان بیست‌و‌نهمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اعلام شد

مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز

دُن آرام

0 نظر

ارسال نظر

capcha