از تولید ماسک تا لباس از سوی هنرمندان تئاتر

از تولید ماسک تا لباس از سوی هنرمندان تئاتر

به گزارش سراج24، هفدهم اسفند ماه 98 گزارشی در خبرگزاری فارس مبنی بر حرکت خلاقانه یک هنرمند به جای اجرای نمایش در زمینه کمک به مردم برای تولید ماسک منتشر شد ( اینجا ) ، پیرو این گزارش و مطالب بعدی آنها در تماشاخانه سرو و سپس در منازلشان تا سال جاری ادامه فعالیت دادند.
بیات و گروهش از چندی پیش با تولید ماسک کار خلاقانه ای را شروع کرده و از طریق فضای مجازی با مردمی که نیاز به ماسک دارند، بچه های کار، معلولان و اقشار کم درآمد مرتبط شده و ماسک ها را رایگان در اختیار مردم قرار دادند.
بیات در گفت وگو با خبرنگار تئاتر فارس عنوان کرد: تقریبا یک ماه پیش فعالیت در عرصه تولید ماسک را به اتمام رساندیم اما در همین دوره تصمیم گرفتیم یک تولیدی مانتو و لباس با دوستان تئاتر راه بیاندازیم.
وی در ادامه توضیح داد: خدا خواست که مشغول به کار خیاطی شویم ، دستمان راه بیوفتد. بعد از سه ماه یک سری تکه پارچه در خانه داشتیم که آنها را تبدیل به مانتو کردیم و از قضا هم خیلی قشنگ شد . خلاصه یک سری آموزش هم دیدیم تا بتوانیم کار اصولی تر انجام دهیم و الان هم پیگیر کارگاه هستیم.
بیات با اشاره به اینکه ملکی را اجاره و چرخ خیاطی هایی را هم تهیه کرده اند، گفت: این چرخ ها را تصمیم داریم به کارگاه منتقل کنیم و شروع به کار شویم . خدا پاداش کار خیر ما را اینطور داد که بتوانیم کسب و کاری راه بیاندازیم.
وی محل کارگاه را شهر قدس دانست و گفت: تهران ملک و مغازه خیلی گران است و امکانش برایمان نبود به خاطر همین در حاشیه تهران آمدیم تا ارزان تر شود.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

پساکرونا فصل خدمت‌رسانی اجتماعی مساجد است

بخشش اجاره‌بهای موقوفات به همت اهالی مسجد چهارسوق

0 نظر

ارسال نظر

capcha