دمیده شدن روحیه انقلابی گری و جوان گرایی در سازمان تبلیغات اسلامی ارزشمند است

دمیده شدن روحیه انقلابی گری و جوان گرایی در سازمان تبلیغات اسلامی ارزشمند است

به گزارش سراج24، فاطمه محمدبیگی صبح امروز(شنبه) با حضور در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین با وی دیدار و گفتگو کرد.
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در این دیدار اظهار کرد: شهید بهشتی ها رفتند تا اسلام پا برجا بماند و همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.
وی اضافه کرد: در دوره جدیدی که در حال رقم خوردن است، امیدواریم مدیران جهادی در مسیر تحقق گام دوم انقلاب با عزم جدی وارد میدان شوند.
محمدبیگی تصریح کرد: خوشحالیم که در دوره مدیریت جدید سازمان تبلیغات اسلامی روحیه جهادی در سازمان دمیده شده و در اداره تبلیغات استان قزوین هم مدیری انقلابی وارد میدان شده که می تواند امیدواری تشکل های دینی و مذهبی را بیشتر کند.
وی اظهار کرد: نگاه گام دوم می تواند به احیای آرمان های انقلابی منتج شده و اهداف و انگیزه های بلندی با تبلیغات و تأمین زیرساخت ها برای عصر ظهور محقق شود.
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با روح جدیدی که در سازمان تبلیغات اسلامی کشور دمیده شده اگر بتوانید به مأموریت هایی که از آن فاصله گرفته بودید، بازگردید به دستاوردهای خوبی خواهیم رسید و سازمانی بین المللی و پویا خواهیم داشت.
وی اضافه کرد: بخشی نگری، سطحی نگری و نداشتن دوراندیشی از چالش های گذشته است؛ در حالی که تمام سنت های دینی، ارزش های اسلامی، مستحبات، سبک زندگی، تعیین شعارهای انقلابی، مناسبت ها با سازمان تبلیغات اسلامی گره خورده و باید عملیاتی شود، هر چند شاید به دلیل گستردگی مأموریت ها توقع ما در این عرصه تاکنون برآورده نشده است.

اخبار مرتبط

کتاب «قواعد تبلیغ دین در کتاب و سنت» بر روی پیشخوان رفت

تسهیل در ازدواج؛ الفبای فراموش‌شده خانواده‌ها/ پدر، مادر! شما مقصرید!

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با فساد: باید با همه ابعاد فساد مبارزه کنید

0 نظر

ارسال نظر

capcha