"باران کرامت" ؛ طرحی در راستای رزمایش مواسات در دهه کرامت

"باران کرامت" ؛ طرحی در راستای رزمایش مواسات در دهه کرامت

به گزارش سراج24،‌ حوزه 327 حضرت سیدالشهدا (ع) محله کیانشهر واقع در مسجد حضرت رقیه (س)، با تشکیل قرارگاه فرهنگی بصیرتی شهید همدانی  اقدامات فرهنگی، بصیرتی و نیز برنامه‌هایی در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده است. این قرارگاه با تولید محتوا و برنامه‌ریزی و جدول زمان‌بندی برای پایگاه‌های بسیج و مساجد نیز برنامه‌های متنوعی را در چند ماه گذشته انجام داده است. این طرح با مدیریت حمید ستاری و با پشتیبانی امام جماعت حجت‌الاسلام یونس ستاری  امام جماعت این مسجد و با تعامل و همفکری بین حوزه، علما و امامان جماعت مساجد و پایگاه‌های بسیج  صورت گرفته است. این پایگاه حتی برنامه‌هایی برای محرومیت‌زدایی از برخی مناطق محروم کشور داشته است. 

این قرارگاه به ویژه در ایام شیوع کرونا و پس از طرح «رزمایش مواسات» از سوی رهبر معظم انقلاب، اقداماتی در زمینه تهیه بسته‌های معیشتی به نیازمندان مناطق محروم انجام داد.  این مجموعه با اجرای طرحی به نام «باران کرامت» ویژه دهه کرامت به این روند کمک‌رسانی مؤمنانه خود ادامه می‌دهد. در اقدامی اخیر  و با همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج 25 ثارالله، اهالی و ساکنین و خیرین محله بیش از 700 پرس غذای گرم به نیت سرباز حریم اسلام و انقلاب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طبخ و در بین  ساکنین کوره‌های آجرپزی واقع در منطقه خاورشهر توزیع کرد.

مرحله اول این طرح روز پنجشنبه مورخ 1399/04/05 انجام شد که طی آن 350 پرس غذای گرم (زرشک پلو با مرغ) بین نیازمندان توزیع شد.

دهه کرامت , دهه کرامت , دهه کرامت , دهه کرامت , دهه کرامت ,

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

خاطرات فرمانده مدافع حرم به سه‌زبان ترجمه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha