کتاب های گویای دهه کرامت منتشر شد

کتاب های گویای دهه کرامت منتشر شد

به گزارش سراج24، ویژه برنامه های ایران صدا همزمان با دهه کرامت منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه ببینید:
پایگاه کتاب گویا
پایگاه کتاب گویای ایران صدا کتاب گویای "اعترافات غلامان" را که شرح تعدادی از غلامان دربار مأمون است و ماجراهایی را که در ارتباط با امام رضا(ع) به چشم خویش دیده اند را روایت می کند. این پایگاه همچنین کتاب گویای سفرنامه ای که گم شد را نیز در دهه کرامت منتشر کرده است این کتاب گویا به موضوع سفر امام رضا(ع) از مدینه به مرو می پردازد. پایگاه کتاب گویای ایران صدا همچنین تعدادی نمایش را نیز در خصوص زندگینامه و کرامات امام رضا(ع) همزمان با این دهه منتشر کرده است.
پایگاه کودک
ویژه برنامه "بانوی علم" نام برنامه ای است که در آن پدر بچه ها داستانی از زندگی حضرت معصومه(س) را تعریف می کند و آن ها را با اکرامات این بانوی بزرگوار آشنا می کند. همچنین این پایگاه ویژه برنامه "ضامن آهو" را نیز برای دهه کرامت تدارک دیده است که در این برنامه داستان ضامن آهو را برای کودکان روایت می کند.
پایگاه موسیقی
پایگاه موسیقی ایران صدا همزمان با دهه کرامت پادکست حریم یار را منتشر کرد. در این پادکست علاقه مندان می توانند قطعات مختلف موسیقیایی مرتبط با این مناسبت را به مدت یک ساعت و به صورت رایگان بشوند.
پایگاه سخنرانی 
پایگاه سخنرانی ایران صدا همزمان با دهه کرامت تعدادی سخنرانی از حجج اسلام شیخ حسین انصاریان، رفیعی، پناهیان و فرحزاد برای مخاطبان خود تهیه و منتشر کرده است. 
چرا هنوز بزرگان روایتگر رادیو نمایش اند؟/ وقتی "صفا آقاجانی" را تلویزیون نمی بیند

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در قم

انتشار فراخوان مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران

فضای مجازی؛ تهدید یا فرصت

0 نظر

ارسال نظر

capcha