رضایت مردم از اقدامات آیت الله رئیسی در قوه قضاییه/ استفاده از نخبگان حوزه و دانشگاه در زندان های کهگیلویه و بویراحمد

رضایت مردم از اقدامات آیت الله رئیسی در قوه قضاییه/ استفاده از نخبگان حوزه و دانشگاه در زندان های کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سراج24، اسماعیل جمیاری پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج با تبریک هفته قوه قضاییه و تسلیت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یارانش گفت: دستگاه قضا از پیروزی انقلاب به خصوص در یکی دو سال اخیر خدمات ارزمنده ای در زمینه حفظ حقوق عامه، برقراری و اجرای عدالت، پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح مجرمان انجام داده است.
وی ادامه داد: سازمان زندان های کشور در کنار مراقبت از زندانیان اقدام به بازپروری، بازسازی شخصیتی و اجتماعی آنان می کند که این فعالیت ها از طریق برگزاری کارگاه آموزشی، تربیتی، فرهنگی عقیدتی، خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین حرفه آموزی و روانشناسی انجام می شود که باعث اصلاح و پر شدن اوقات فراغت آنها می شود.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تقاضا می شود و انتظار می رود مردم استان زندانیان را پس از تحمل دوره حبس بپذیرد و به آنها انگ زندانی بودن نزنند و تردد نکنند.
این مسوول بیان کرد: اشتغال زندانیان یکی از اقداماتی است که مسوولان باید به فکر باشند. بیشترین فشارهای اقتصادی و معیشتی بر خانواده زندانیان است که باید حمایت شود و از سوی برخی ها ملامت و سرزنش نشوند که بسیاری از خانواده ها زندانیان با مشکلات زیادی مواجه هستند.
جمیاری ضمن قدردانی از کمیته امداد حضرت امام به جهت حمایت از خانواده زندانیان افزود: در رزمایش همدلی کمک ها و حمایت های خوبی به یک هزار و ۲۰۰ خانواده استان شد و در کنار آن مسوولان هم از خانواده زندانیان سرکشی کردند.

اخبار مرتبط

ویدئو/ اگر شما رئیس جمهور بودید

ویدئو/بررسی شایعات و شبهات انتخابات ۱۴۰۰

مسئولان به فکر ترویج انقلاب اسلامی از طریق عملکردشان باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha