رضایت مردم از اقدامات آیت الله رئیسی در قوه قضاییه/ استفاده از نخبگان حوزه و دانشگاه در زندان های کهگیلویه و بویراحمد

رضایت مردم از اقدامات آیت الله رئیسی در قوه قضاییه/ استفاده از نخبگان حوزه و دانشگاه در زندان های کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سراج24، اسماعیل جمیاری پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج با تبریک هفته قوه قضاییه و تسلیت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یارانش گفت: دستگاه قضا از پیروزی انقلاب به خصوص در یکی دو سال اخیر خدمات ارزمنده ای در زمینه حفظ حقوق عامه، برقراری و اجرای عدالت، پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح مجرمان انجام داده است.
وی ادامه داد: سازمان زندان های کشور در کنار مراقبت از زندانیان اقدام به بازپروری، بازسازی شخصیتی و اجتماعی آنان می کند که این فعالیت ها از طریق برگزاری کارگاه آموزشی، تربیتی، فرهنگی عقیدتی، خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین حرفه آموزی و روانشناسی انجام می شود که باعث اصلاح و پر شدن اوقات فراغت آنها می شود.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تقاضا می شود و انتظار می رود مردم استان زندانیان را پس از تحمل دوره حبس بپذیرد و به آنها انگ زندانی بودن نزنند و تردد نکنند.
این مسوول بیان کرد: اشتغال زندانیان یکی از اقداماتی است که مسوولان باید به فکر باشند. بیشترین فشارهای اقتصادی و معیشتی بر خانواده زندانیان است که باید حمایت شود و از سوی برخی ها ملامت و سرزنش نشوند که بسیاری از خانواده ها زندانیان با مشکلات زیادی مواجه هستند.
جمیاری ضمن قدردانی از کمیته امداد حضرت امام به جهت حمایت از خانواده زندانیان افزود: در رزمایش همدلی کمک ها و حمایت های خوبی به یک هزار و ۲۰۰ خانواده استان شد و در کنار آن مسوولان هم از خانواده زندانیان سرکشی کردند.

اخبار مرتبط

ایران از هیچ کوششی برای حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد

دیدار نماینده جنبش حماس در تهران با دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی

کشوری که سازنده آن دزدان و آدمکشان هستند!

0 نظر

ارسال نظر

capcha