عطرافشانی و شستشوی ویژه حرم مطهر رضوی با مشارکت 500 نیروی خدماتی

عطرافشانی و شستشوی ویژه حرم مطهر رضوی با مشارکت 500 نیروی خدماتی

به گزارش سراج24، محمدرضا سبزعلی، در گفت وگویی عنوان کرد: 500 نفر از نیروهای خدمتی روزانه در ایام دهه کرامت در اکیپی ویژه نظافت تمامی صحن های حرم مطهر امام رضا(ع) را بر عهده دارند.
وی اظهار کرد: همچنین به منظور پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا، بحث ضد عفونی و نظافت را به صورت جدی روزانه مورد توجه قرار دادیم و مکان های دارای بار آلودگی بالا نظیر درب ها، سنگفرش ها، سرویس های بهداشتی و ... با استفاده از مواد ضدعفونی کننده چند نوبت طی شبانه روز ضدعفونی انجام می دهیم.
سبزعلی توزیع مواد ضدعفونی کننده دست و آموزش نحوه استفاده از آن در تمام آسایشگاه های حرم مطهر و دفاتر خدمت رسان را از دیگر اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا ذکر کرد و گفت: همچنین برای جلوگیری از شیوع این ویروس محلول های ضدعفونی دست و ماسک را در مبادی ورودی حرم مطهر در اختیار زائران قرار داده ایم.
وی ابراز کرد: همچنین اکیپ ویژه نظافت در این ایام طی دو شیفت به گردگیری، غبارروبی و نظافت صحن ها، سرویس های بهداشتی، گیت های بازرسی و دیوارهای حرم مطهر ثامن الحجج (ع) می پردازند.
سبزعلی همچنین از عطرافشانی و عود سوزی در آسایشگاه های خدام خبر داد و افزود: در این ایام 30 نفر از خدام بارگاه منور رضوی روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در صحن ها با گلاب ناب صحن های اماکن متبرکه را عطر افشانی و گلاب پاشی می کنند.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha