پیشنهاد برگزاری دومین کنگره شهدا گیلان در سال 1404

پیشنهاد برگزاری دومین کنگره شهدا گیلان در سال 1404

به گزارش سراج24، مراسم رونمایی از نماهنگ "بهار" به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر امروز در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی و به همت مرکز هنری سپاه قدس گیلان تهیه و برگزار شد.
فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم با بیان اینکه حفظ ارزش ها در جامعه امروز نیازمند تلاش مضاعفی است، اظهار کرد: از امروز جهت جلب حمایت نمایندگان از اقدامات کنگره شهدا، برای دعوت آن نمایندگان و همکاری، نامه ها را بانام شهیدشان به آنان اعلام و اطلاع می دهیم.
سردار محمد عبدالله پور با اشاره به برگزاری مراسم شهید مدافع حرم گفت: با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مراسم شهید خوش سیرت جمعه ۶ تیر از شبکه باران به صورت زنده از مزار شهید خوش سیرت برگزار و پخش می شود.
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه مسئله شهادت امروز مظلوم مانده که البته این نباید به پای بی توجهی جامعه به شهدا گذاشته شود، اظهار کرد: استان گیلان ویژگی های خاصی در دوران دفاع مقدس داشته و رزمندگان استان در تمام محورهای عملیاتی حضور مؤثر داشتند.
احمد دنیامالی با اشاره به برگزاری دومین کنگره شهدا گفت: اگر تصمیم به برگزاری دومین کنگره شهدای استان گیلان است با توجه به وضعیت فعلی جامعه، سال ۱۴۰۴ زمان مناسبی برای برگزاری این امر است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه کنگره اول شهدای گیلان ازلحاظ امکانات با کمبودهایی مواجه بود اما ازنظر محتوایی بسیار غنی بود، اظهار کرد: باید تلاش شود تا برگزاری یادواره های شهدا در مناطق روستایی تقویت شود.

اخبار مرتبط

رئیس کمیته امداد: گروه‌های جهادی پیشگام امدادگری هستند

الگوی بین‌المللی "خانواده کامل" بهترین راهکار عملیاتی برای جلوگیری از بحران جمعیت کشور

بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت کشیدن کاریکاتور آیت‌الله سیستانی توسط روزنامه سعودی

0 نظر

ارسال نظر

capcha