تأکید رئیس بنیاد شهید بر ضرورت حل مشکل اشتغال ایثارگران

تأکید رئیس بنیاد شهید بر ضرورت حل مشکل اشتغال ایثارگران

به گزارش سراج24، مهندس سعید اوحدی در این نشست گفت: خداوند عنایت ویژه ای به شهدا دارند و ما نیز باید فرصت خدمت به این عزیزان را مغتنم بشماریم، زیرا فرصت خدمت بسیار کوتاه است و باید به بهترین شکل از آن بهره گرفت. باید شکرگزار خداوند باشیم که چنین فرصتی را به ما اعطا کرده تا خدمتگزار عزیزترین و مقدس ترین انسان های جامعه باشیم.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیان و تأیید همگان مقدس ترین و انقلابی ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی است و ما نیز باید متناسب با همین جایگاه رفتار کنیم. هرقدر شناخت بیشتری نسبت به جامعه معزز ایثارگری پیدا کنیم قطعاً بهتر می توانیم خدمتگزار این عزیزان باشیم و نسبت به حل مشکلات آن ها اقدام کنیم.
معاون رییس جمهور با اشاره به افتتاح طرح مسکن ۱۷۴ واحدی ایثارگران در شهر جدید هشتگرد گفت: با قول مساعد استاندار محترم البرز ان شاءالله به زودی شاهد برطرف شدن مشکل زمین ۷ هکتاری منطقه رجایی کرج خواهیم بود. استان البرز الگوی مناسبی برای سایر استان ها است تا آن ها نیز گام های سریع تری برای حل مشکل مسکن ایثارگران بردارند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را موضوع بسیار مهمی دانست و گفت: باید با عزمی جدی به سمتی برویم که مشکل اشتغال ایثارگران نیز مرتفع شود.
اوحدی در ادامه سفر خود به استان البرز با خانواده شهیدان «بغدادی»، آزاده و جانباز «محسن کیان» و جانباز «موسی فلاحتداری» دیدار و گفت وگو کرد.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha