پرچم حرم رضوی در دهه کرامت مهمان استان های سراسر کشور است/ اجرای سیزدهمین دوره طرح "زیر سایه خورشید"

پرچم حرم رضوی در دهه کرامت مهمان استان های سراسر کشور است/ اجرای سیزدهمین دوره طرح "زیر سایه خورشید"

به گزارش سراج24، حجت الاسلام صنایعی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین با اشاره به برگزاری جشن های ایام دهه کرامت اظهار کرد: هم اکنون که شاهد اجرای سیزدهمین دوره ی کاروان زیرسایه ی خورشید هستیم، باید گفت که این برنامه یک حرکت معرفتی است.
وی افزود: بسیاری از مردم در ایام مختلف و حتی در ایام نوروز در محضر امام رئوف حاضر می شدند تا از کرامات ایشان بهره مند شوند؛ اما شیوع ویروس کرونا مردم را از حضور فیزیکی در محضر امام هشتم شیعیان منع کرد که ما تصمیم گرفتیم در سال جاری مانند سال های پیش برای آشنایی مردم با امام رضا(ع) و ارتباط مردم با معارف ایشان در استان ها حاضر شویم.
خادم آستان قدس رضوی اذعان کرد: امام رئوف ولی نعمت تمام مردم ایران است و کشور ما زیر سایه ی وجودی ایشان قرار گرفته و لازم است تا دل های مردم با ساحت مقدس ایشان گره بخورد.
وی گفت: مجموعه ی "زیر سایه ی خورشید" با هدف آشنایی مردم با امام رضا(ع) و گره خوردن دل های مردم با ایشان تشکیل شد که طبق این طرح، پرچم مقدس حرم رضوی در دهه ی کرامت مهمان استان های سراسر کشور می شود و ما در این راستا شاهد رقم خوردن اتفاقات ناب هستیم.
کرامات امام رئوف مشمول حال همه دلدادگان آن حضرت می شود
این مقام مسئول ابراز کرد: اجرای طرح "زیر سایه ی خورشید" با اذن سفر از امام رئوف آغاز می شود تا تمام برنامه ها با رضایت ایشان انجام شود.
وی با اشاره به خاطرات سفر خود در دهه ی کرامت بیان کرد: بخاطر دارم دوسال پیش به مناسبت دهه ی کرامت درحال سفر به استان فارس بودیم بعد از سوار شدن به هواپیما مداح کاروان بسته ی تبرکی نبات را بین مسافرین پخش کرد.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

خاطرات فرمانده مدافع حرم به سه‌زبان ترجمه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha