بخش هایی از سریال «سلمان فارسی» با تصمیم سازندگان آن، در استان سمنان ساخته می شود.

بخش هایی از سریال «سلمان فارسی» در سمنان ساخته می شود

بخش هایی از سریال «سلمان فارسی» در سمنان ساخته می شود

به گزارش سراج24، در دیدار مدیر تدارکات و هماهنگی سریال سلمان فارسی با مدیرکل دفتر استاندار، روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان در محل استانداری سمنان، روند ساخت این سریال بررسی شد.
دعوت از استاندار سمنان برای بازدید از مراحل ساخت این سریال در استان سمنان نیز انجام شده است.
بحث و تبادل نظر در خصوص ساخت سریال فاخر سلمان فارسی در استان سمنان و بیان انتظارات و نیازهای تولید بخش دیگری از موارد مطرح شده در این نشست بود.
بررسی زمینه های همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت های استانی و منطقه ای در تولید این سریال هم با مسؤولان استان سمنان انجام گرفت.
همکاری فرمانداران شهرستان های استان، نیروهای نظامی و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در تولید این مجموعه عظیم و فاخر تلویزیونی مورد تأکید است.
داوود میرباقری کارگردان باسابقه و موفق در عرصه ساخت سریال های تاریخی مشغول تصویربرداری مجموعه «سلمان فارسی» است.
سریال «سلمان فارسی» جزو کار های (الف) ویژه مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) به شمار می رود و پیش بینی اولیه تصویربرداری پروژه پنج سال خواهد بود که در داخل و خارج از کشور انجام می شود.
فرهاد اصلانی نقش تاجری را در مجموعه «سلمان فارسی» بازی می کند. همچنین علی دهکردی و محمدرضا هدایتی نیز در این سریال به ایفای نقش می پردازند. در این مجموعه از تعداد کثیری از بازیگران جوان تئاتر در سطح کشور برای ایفای نقش استفاده شده است.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha