اعلام 7 برنامه محوری بنیاد فرهنگی رضوی به مناسبت دهه کرامت

اعلام 7 برنامه محوری بنیاد فرهنگی رضوی به مناسبت دهه کرامت

به گزارش سراج24، حسین باغگلی با تشریح کلیات برنامه های در نظر گرفته شده برای دهه کرامت امسال اظهار کرد: تقدیر از مدیران مؤثر گذشته مدارس از سال 65 تاکنون و نیز تقدیر از دانش آموزان افتخارآفرین حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، دو عناوین از ویژه برنامه های این بنیاد است.
مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی با معرفی پویش «مهربانی به رسم امام» در این ایام افزود: این پویش ویژه دانش آموزان نیازمند و به منظور جمع آوری کمک هزینه تحصیلی این دانش آموزان برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد: همچنین در تلاش هستیم تا با تهیه زیرساخت های لازم، از واحد نوآوری مستقر در واحد علوم و معارف اسلامی امام رضا(ع) در دهه کرامت رونمایی کنیم.
باغگلی با اشاره به برگزاری دو آیین اختتامیه در این ایام، ابراز کرد: اختتامیه پویش «به افق نوجوانی» با محوریت مشارکت فعال نوجوانان سراسر کشور برای اقامه اذان و آیین اختتامیه طرح تکریم دانش آموزان تازه مکلف دختر و پسر مشهدی که فعالیت آن از ماه مبارک رمضان آغاز شده، در دهه کرامت برگزار می شود.
مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی برگزاری سمینار «تجربه های آموزشی و تربیتی مدارس تحول خواه در ایام کرونایی» را از جمله برنامه های محوری این ایام توسط بنیاد فرهنگی رضوی ذکر کرد که طی آن قرار است مدیران مدارس مختلف سرمایه های تجربی خود را در حوزه تعلیم و تربیت با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا ضمن هم افزایی توان و افزایش حرکت های نوآورانه، طرح های تربیتی بیشتری به نفع دانش آموزان با کاهش هزینه ها اجرا شود.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

خاطرات فرمانده مدافع حرم به سه‌زبان ترجمه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha